Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak melyik nőtípus jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak melyik nőtípus jön be?

Figyelt kérdés

1,vannak azok a nők, akik kaszkadőrök, vagy csak sportolnak keményen, elég határozottak, jól elsörözgetnek a férfiakkal.

2,Van ennek az ellentéte, a kifinomult nők, magassarkúban tipegnek, kicsit bugyuták, de de megbocsájtják nekik, mert sugárzik belőlük az elegancia

3, Van az okos, stílusos, de nem különösebben, nem is igazán nőies,de nem is olyan férfias nők


ezek csak példák voltak, van még ezer. Nektek melyik jön be? Kit választanátok életetek párjának?

kort is írjatok légyszi


2011. okt. 8. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok akik nagyon szépek, nőiesek, kedvesek, de nem kényeskeső p*csák.Felölem nem kell minden nap magassarkuban meg koktélruhában lennie, egy szép lány farmer-pólóban is gyönyörű.Tudom, ritka az ilyen, de ez lenne a tökéletes.
2011. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem a "normalisok"..marmint aki nem szelsoseges.. kedves, van humora, nem feminista, de nem is szolgalélek, akiben a férfi párt talál..


(32/nő) (tapasztalat alapján írtam, lehet lehurrognak a férfiak :))) csak vélemény

2011. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3. csak pluszban legyen nagyon bújós.
2011. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!