Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt szülinapi köszöntést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt szülinapi köszöntést? Így hogyan fogom őt elfelejteni?

Figyelt kérdés

Tavaly megismerkedtem egy fiúval. Helyes volt, okos, jó humorú, teljesen oda lettem érte. Az egész nyarat együtt töltöttük, de csak barátnak tekintett. Felvett engem facebookon, és ha névnapom/szülinapom van, akkor mindig ír nekem. Most így történt. Direkt nem nézem meg az adatlapját soha (le is tiltottam az üzenőfalról), mert tudom hogy van barátnője és múltkor ez kicsit feldúlt, de mivel írt, kíváncsiságból megnéztem. Nem kellett volna.


Annyira jó lenne, nekem még most is nagyon tetszik, de ááááá, felesleges álmodozni róla. Nem tudom őt elfelejteni :( Elfelejtem egyáltalán valamikor?


2011. okt. 8. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom: én nem akarok minden csajt meg***** akinek írok köszöntőt születés- vagy névnapjára, sőt még azokat sem akiknek elénekelem a Happy Birthdayt. Szerintem te nagyon nem érted miről szól a születés- és névnap.
2011. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy oldalù szerelem. Gondolom õ tiszteletbõl köszönt fel.
2011. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bazki! úgy látszik nem csak én vagyok az aki ezért tilt valakit facebookról és iwiwről.
2011. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!