Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a nők milyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a nők milyen okból szokták egy férfi közeledését elutasítani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs vonzalom,vagy bunkó az illető, vagy túlzottan nyomul.
2011. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk ez a tulzottan nyomul érdekes téma, mert ha nem nyomul, akkor előbb utóbb beleesik a barát kategóriába, ha meg nyomul, akkor meg az a baj.. :)
2011. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Francokat.

A finom szexuális utalásokkal fokozatosan semmi baj, de akinek egyéb se esik ki a száján és le sem veszi a kezét a seggedről azt előbb utóbb minden jóérzésű ember elküldi a fenébe.

2011. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló, azért szerintem azért az már elég extrém nyomulás, ha valaki 1ből úgy akar közeledni 1 nő felé, hogy fogdossa.
2011. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem érdekel, ellenszenves az illető.

Bunkó, túlságosan erőszakos.

Rossz az időzítés, épp nincs kedvem ahhoz, hogy valaki közeledésével foglalkozzak (épp mással foglalkozom, fáradt vagyok stb.).

2011. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Extrém???

:DDDDDDD

Voltál te mostanában bulizni?

Az esetek 99%-ában így akarnak ismerkedni. Nem is látják teljes egészében, de már fogdossák. A hangját se hallották még.

Szerintem ez megalázó.

2011. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Jó, szerintem a kérdező sem a divatpiás mattrészeg tajparaszt balf@szokra gondolt.
2011. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem rájuk is.

A többi túl egyértelmű. Ugyanaz a válasz rá, hogy ti miért utasítotok el egy nőt.

2011. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Gáz dolgokat csinál, ápolatlanul/ igénytelenül néz ki:

- engem mindig, már középiskolás koromban is zavart, ha vki. hibásan beszél magyarul (-suk, -sük, aztat és társai + káromkodik)

- pár mondatából kiderül, h . agyban nem passzolunk, egyszerű, mint a faék (IQ-ban gyenge),

- izzadság szaga van, szájszaga van

- zsíros hajú

- pecsétes holmik, retkes farmer...

- részegen nyomul, erőszakos, sérteget, megjegyzéseket tesz,

- másokkal bunkózik (pl. beszól a pultusnak, lekezelő másokkal)

- modortalan (EQ-ban gyenge)

2018. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!