Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj ha azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj ha azt mondja, hogy maradjunk barátok, tiszteletben kell tartani vagy tovább kell próbálkozni?

Figyelt kérdés

Cirka másfél évvel ezelőtt ismerkedtem egy lánnyal, minden nap taliztunk, foglalta nekem a helyet a buszon, tök jól elvoltunk, azonban kb 1 hónap után azt mondta, hogy csak a barátom szeretne lenni.


Akkor még egy kis hülyegyerek voltam, féltem lépni egy lány felé, azóta viszont már érettebb vagyok és jobban is nézek ki. :D

Szoktunk még mindig beszélgetni és valamit látok rajta, hogy lehet, bejövök neki, de mivel korábban dobott, így nem tudom, mi lenne a helyes.


Szerintetek? Van még értelme próbálkozni?


17/F, ő 17/L


2011. okt. 9. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha tényleg jobban nézel ki azóta, akkor próbálkozhatsz újra.
2011. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is érdeklődne utánad, az másfél év alatt kialakult volna. A jelenlegi barátnőmmel cirka 1,5 hónapja ismertük egymást közelebbről amikor összejöttünk. (elötte is ismertem névről meg látásból, de különösebben nem érdekelt a dolog)


Szerintem jobban jársz ha őt elfelejted, mint lehetséges partnert, azonban lehet hogy egy igazi Lány barát többet ér.

2011. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább várj.Fiatalok vagytok még,később bármi kialakulhat-ez a mostani nem jelent semmit.Ha folyamatosan bepróbálkozol,az zavarni fogja.Inkább próbáld megmutatni neki,hogy érettebb,komolyabb vagy(ha valóban így van)-viselkedj vele udvariasan,legyen megnyerő a modorod-szerintem ezekkel sokkal inkább előre jutsz,mintha konkrétan bepróbálkoznál.Én,mint nő,ezt tudnám javasolni,mert ha hasonló helyzetben lennék,akkor engem egy pasi ezekkel tudna megnyerni,ha érdekel-persze az érdeklődés később is kialakulhat-tehát ezt kellene benne felkeltened.A kedvesség,figyelmesség,pozitív kisugárzás mindig imponál egy nőnek-nem elsősorban a kinézeteden van a hangsúly.

22N

2011. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És miért mondta hogy legyetek barátok? Mert nem mindeggy. Azért mert nem tetszettél neki, vagy mert volt valami ülső tényező? (pl barátnőjének is tetszettél, volt valakije stb)

Ezt csak az én esetemből kiindulva kérdezem..

Szerintem próbálkozz nála, egyrészt mert a lányok szeretik a kitartást, másrészt meg mert ugyse hagy téged nyugodni a gondolat amíg meg nem tudod mi van :D

És még egy dolog: barátok is maradtatok utánna?

2011. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és 16/L
2011. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Azért mondta, mert még szerette a volt csávóját. Szerintem.

Egyértelmű okot nem adott.

2011. okt. 9. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja,és még valamit elfelejtettem: azért apró jeleket adhatsz neki-ha beszélgetsz vele,mindig nézz a szemébe,mosolyogj rá sokat.Ez nem tolakodás,mégis sokat számít.Én csak abból indultam ki,hogy nekem mi a szimpatikus :) sok sikert!

22N

2011. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na figyuzz mondok én valamit, soha nem azt jelenti egy lány szájából a soha mint maga a szócska jelentése. Én is voltam úgy, hogy azt mondta a lány, hogy esélyem sincs, aztán rá fél év múlva meg szalagavatón ő húzott oda magához táncolni meg smárolni. Igaz volt benne egy kicsi, de még meg tudta ítélni, hogy én vagyok az akit elhajtott régen. Plus mondtam már egyszer, hogy volt ismerősöm, aki 7 hónapig próbálkozott egy lánynál, mára együtt vannak és meg is házasodott. 7 hónapon keresztül mindig nemet kapott, de utána megtörte a lányt és lám...
2011. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!