Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti beindulnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti beindulnátok?

Figyelt kérdés

Van egy házibuli. 1 szoba, benne 2 szivacs. a kisebbik szivacson egy fiú meg egy lány(1pár) a nagyobbikon, pedig te, melletted egy kisszekrény, és a másik szivacs fél méterrel odébb, a másik oldalon, már a te szivacsodon egy csaj aki tetszik, mellette meg még 1 srác.


Csak 3 takaró lenne, és a csajjal kell 1 takaró alatt lenned. A csaj egy kicsit piás, de persze nincs kiütve egyáltalán. Te még annyira se vagy, ráadásul már megy kifelé.

A lány egyáltalán nem rámenős, szóval, tudod, hogy biztosan nem lesz semmi, pláne, hogy még hárman vannak a szobában.

Másnap családi találkozó reggel, így korán kell kelned.


Te tudnál így aludni, vagy lehetséges, hogy ez valakit annyira izgat, hogy át kell mennie a másik szobába aludni (ahol van 1 nagyobb ágy, viszont +3fő, tehát 4-en 1 ágyban)


2011. okt. 9. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nem


19/F

2011. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi! Tényleg nemet és kort is írjatok!

Egyébként, akinek nincs kedve végig olvasi,a lényeg, hogy van egy csaj aki tetszik, mellette kell aludnod, 1 takaró alatt.

2011. okt. 9. 15:54
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Egy kort írhatnál. Én csak arra tudok gondolni hogy a srác jobb csajt talált a másik szobában.
2011. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
18
2011. okt. 9. 15:57
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Kiegészítem:

Ha bíztosan tudom hogy ő nem szeretné akkor nem indulnék rá.

Ha látom rajta hogy nagyon akarja akkor NANÁ!

2011. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
1. és utolsó voltam
2011. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A fő kérdés itt tulajdinképpen, hogy felizgulnál-e annyira, hogy nem tudsz aludni ott?
2011. okt. 9. 16:01
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Lol. Bocs, de szerintem egyszerűen csak látta, hogy mennyire vágysz rá, és ettől megijedt, kitudja milyen okból. Ha fel lett volna izgulva akkor talán megcsókol, vagy elkezd simogatni, nem?
2011. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

hát a lábát rámrakta, de én nem nagyon viszonoztam a dolgot..:D tudjátok mikor a lábatokat ráteszitek a takaróra, hogy magasabban legyen..:D nem gondoltam, hogy ennek a mozdulatnak van komolyabb jelentése. utána mást nem csinált..

Csak tényleg simán elfért volna ott, nem értem, miért ment át inkább nyomorogni..Most eszembe jutott, hogy lehet, hogy ezért, de nem tudom..

2011. okt. 9. 16:08
 10/18 A kérdező kommentje:
ja és nem tudom volt-e barátnője az életében a srácnak, nem hiszem, és szerintem szűz is..
2011. okt. 9. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!