Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Fanszőrzet írtása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Fanszőrzet írtása, hogyan is?

Figyelt kérdés
Hali! Srácok válaszát várom. Eleddig simán rövidre nyírtam a fanszőrzetemet, viszont szeretném egy kicsit máshogyan alakítani, hogy ne legyek olyan bozontos ott lent. A kérdés az, hogy a borotván kívül milyen módszerek vannak? Esetleg ha valaki gyantát vagy epilátort javasol, az valamiféle árat is mellékelhetne! Köszi előre is!
2009. ápr. 29. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Olló. Olcsó és jól is fog kinézni. A csupasz f@sz bu.zis vagy kisfiús, egy bnőm se szerette :D
2009. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
jaja, szentem is csak ollóval vágd rövidre :)
2009. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hamár így megkérdezte valaki...ha pl énis levágom ollóval szépen rövidre, kb mennyi idő alatt nő vissza? és erősebben fog nőni? gyorsabban?
2009. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Sokkel erősebb lesz és sokkal gyorsabban nő utána. Krémet használok, az jó. A gyantától félek, a zscsi nem örülne neki?)
2009. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
és ha utána nő akkor nekünk is szúr meg viszket? mer úgy hallottam h a nőknek igen. ezért nem szeretik vagdosni.
2009. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem szokott viszketni, igaz sose borotváltam. Nem szeretnék még nagyobb dzsungelt.
2009. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21:10! Milyen krémet? Ez érdekelne. Köszi! :]
2009. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
gondolom szőrtelenítő krémre gondolt, mondjuk veet azok jók
2009. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Én borotválom. Kicsit viszket. elviselhető.

Ollóval kisebbre vágom aztán borotva. Lehet nektek kisfiús, de szerintem ha egy lánytól elvárom ezt a higiéniai és esztétikai élményt, akkor én is nyujtsak valamit.

kb amikor már zavaró az olyan 1 hét nálam.

2009. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

egy hét alatt annyira megnő?:o

hát én nembírnám ki hogy hetente pacsmagoljak vele, viszont szerintem is esztétikusabb a levágott. mindkét fél részéről.

2009. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!