Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szemeztek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szemeztek olyan fiúval is aki nem tetszik? Van hogy valakit azért néztek meg (hosszan néztek a szemébe) mert nem tetszik/csúnyának találjátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát figyelj...Most ez komoly kérdés?:D Szted? Najó ha troll vagy és nagyon fél tőled, hosszan a szemedbe néz majd hátha megsajnálod és nem eszed meg...remélem vetted a lapot:D
2010. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon nem tetszik, azt nem jó kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy nézed. Viszont volt már, hogy szemeztem olyannal, akitől semmit nem akartam, csak az önbizalmam növelése érdekében, vagyis, mert jólesett. Ezek általában vadidegenek, akikkel úgysem lesz semmi!
2010. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

volt már olyan, hogy teljes egészében valaki nem különösebben tetszett, de valami nagyon megfogott benne...mondjuk a szeme vagy a szája....olyankor nem tudok nem bámulni :) pedig tudom, h illetlenség


20/L

2010. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12:29 : Igen, komoly kérdés, egyébként nem kérdezném ha biztos lennék benne :) Én is azt gondoltam elsőre hogy azért néz olyan sokáig farkasszemet velem mert tetszem/szimpatikus vagyok neki (egyébként nem én kezdtem, én csak észrevettem hogy néz, mikor ránéztem csak néztünk egymás szemébe néhány másodpercig... Nekem nagyon jó volt :)). Dehát aztán elbizonytalanodtam, mi van ha azért néz hogy "Úristen ez meg mi?! :):)" Persze ezt nem gondolom halál komolyan, én sem néznék olyasvalakit aki nem tetszik, max egy pillanatra aztán többet rá sem néznék. Nem vagyok egy Brad Pitt, de azért troll sem vagyok :)
2010. jún. 11. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
brad pitt egy s-z-a-r pasi figyelj én félévig szemeztem egy sráccal elején nem tetszett csak hát jólesett h láttam "érdeklődik" felém tegnapelőtt már megvolt első randink mert időközbe felkeresett a neten
2010. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
általában csak annak nézek hosszú ideig a szemébe aki tetszik, vagy ha beszélek hozzá. :D
2010. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak igaza van, én is szoktam csak azért szemezni valakivel, mert növeli az önbizalmamat, ha látom, érdeklődik irántam. De olyannal, akit ismerek semmiképp, csak ha tényleg tetszik. Amúgy meg az nem baj, ha ő is ezért szemez veled, mert én speciel soha nem szemeznék olyannal viccből sem, aki nagyon nem jön be..
2012. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!