Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Évek óta vagyunk barátok egy fiúval.Én mindig is szerelmes voltam belé de ő csak barátságot akar vagy annak mondja.Mások azt mondják hogy szép pár lennénk mert nagyon hasonlóak vagyunk meg állandóan piszkál meg csikizzük egymást és lényegében nagyon jól kijövünk egymással.Nyáron azonban elfajultak kissé a dolgok egészen a durva egymást fogdosásig.Eléggé összemelegedtünk,de amióta iskola szezon van és osztálytársak is vagyunk azóta nem történt semmi ilyen számottevő esemény és még mindig csak barátok vagyunk mert annyira egy gyerekes természetű,én meg annyira szeretnék vele összejönni mert halálosan belé szerettem.

18/L

Volt már valakivel hasonló?Ha igen kérlek írjátok le milyen volt!Mit lehet ebben az esetben tenni?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 9. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
volta.. várjátok ki a suli végét! addig pedig muszáj kibírni
2011. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igazi szerelem *-* mond meg neki hogy mit érzel, stb... max kinevet nagy ügy... de ha õ is szeret téged akkor járhatnátok is... remélem õsszejõtõk
2012. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!