Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zaklat az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zaklat az ex?

Figyelt kérdés
ő dobott, fél év után meg vissza sír... hívogat, követ, fenyeget...
2011. okt. 10. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jelentsd föl zaklatásért..
2011. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Feljelentés a helyi rendőrkapitányságon.
2011. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Zaklasd vissza.
2011. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mondtam én h veszélyesek lehetnek az exek, és senki se hitt nekem.. :S
2011. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezért nem fog tenni semmit a rendőrség. Egyszerűbb ha nem veszel róla tudomást, meg sem látod, meg sem hallod, meg sem ismered. Egy idő után fel fogja adni.
2011. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Cisztellicus válasza:

Nagyon alaposan magyarázd el te már nem kellesz és az mien házasság lenne ha a férj nem szeret ezt tedd ha férfi vagy. Vagy ha nő rúgd tökön aztán térdeld gyomorszájba és utána könyökkel üsd gerincen (nem hal bele). Nem viccelek komolyon gondolom.

Ha nagyon zaklat akkor csak önvédelemnek számít.

2011. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyetértek de azért ellenszenves kicsit, ha ezt csinálnád nem különböznél tőle márpedig az ilyen ember nem példakép.Szerintem mindenképp jelentsd fel és a rendőrség meglátod igenis tenni fog valamit.Vagy szólj pár férfi ismerősödnek meglátod megtanítják kesztyűbe dudálni..
2011. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A tökön rúgást témát most már tényleg hagyjuk mert még a nemét sem tudjuk a zaklatónak és egyből ilyen hülyeségeket írtok, feministák..

2011. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mégis mit fog tenni a rendőrség????
2011. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Most nincs időm keresgélni: [link]


Zaklatás törvénybe ütközik feljelentheti és bíróságra is mehet az ügy, súlyosabb esetben ülni is ülhet.

Elsőre figyelmeztetés ha nem hagyja abba akkor ő jár rosszul.

2011. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!