Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért zaklat azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom miért zaklat azzal hogy szerezzek sok nőt, miért nem elég nekik hogy van egy barátnőm? 18F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy a családom évek óta terrorizál nő ügyekben. (Nagyjából 14 éves korom óta) Akkor az volt a bajuk hogy nem volt még nőm, meg hogy meg fogom bánni a dolgot stb... Úgy voltam vele hogy nagyívben tettem a véleményükre és tűrtem amíg tudtam, de nagyon megsérült a lelkem ezalatt... Csakmert képtelenek voltak leszállni rólam és megérteni hogy számomra vannak esetleg más dolgok is mint a nők... 17 évesen lett az első barátnőm, (ezelött kb 15 többnyire gonosz lánnyal volt "szerencsém" és undorodom hogy mikre nem voltak képesek, arról nem is beszélve hogy egyik sem hagyta hogy megcsókoljam, csak szórakoztak velem...) A volt barátnőmmel (akivel kb 2 hónapja szakítottam) 1 évig tartó, nagyon jó kapcsolatom volt, örültem hogy végre rábukkantam egy olyan lányra aki megért, szeret engem, törődik velem. Mindamellett a szex is nagyon jó volt vele, minden hétvégén csináltuk suli idő alatt, s csak borzalmasan ritkán fordúlt elő hogy nem volt orgazmusa. :D ^^ Nagyon megkedveltem vele ezt a dolgot és mindig örömmel csináltuk! (A jelenlegi csajommal is nagyon élvezetes a szex, imádom csinálni, elbűvöl egy nő testének szépsége és maga az aktus is) Jelenleg udvarlok egy lánynak. Aztán a családom ma ismét elkezdett terrorizálni, csakhogy most már nem az volt a gondjuk hogy miért nincs csajom, hanem az, hogy miért csak egy van? És ma elszakadt a cérna, önuralmam elfogyott és hatalmas dühömben leordítottam a fejüket. (Apukámnak, anyukámnak és testvéremnek) Megelégeltem ugyanis hogy szerintük az én szexuális életem szerintük az ő dolguk. Ez az én életem, azzal fekszem le akivel szeretnék, annyi nővel amennyivel szeretnék és nem szeretnék bulikba menni ahol a r.b.ncok tömlege várja hogy kielégítse őket mindeféle felszínes barom... Mert ez nem én vagyok.Vagy elfogadják ezt, vagy pedig hamarosan meg fogom oldani hogy elköltözhessek, mert ez így nem mehet tovább. Ha a szép szóbol nem értenek évek alatt, akkor a mai ordíbálás csak észhez térítí őket és el fognak gondolkodni. (Remélem) Ma a barátnőmnél alszom, onnan írom ezt is. Miért nem érti meg a családom hogy én így szeretnék élni, komoly kapcsolatban? Hogy nem vágyom mindenféle r.b.ncra?


2011. aug. 26. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A családodnak az a baja, hogy nem dugod meg a fél várost? Hmmm, érdekes:D
2011. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

"(A jelenlegi csajommal is nagyon élvezetes a szex, imádom csinálni, elbűvöl egy nő testének szépsége és maga az aktus is) Jelenleg udvarlok egy lánynak."

Számításaim szerint ez már kapásból két lány. :D A családod örülhet.


Amúgy, nem mindegy mit mondanak? Te boldog vagy, szerelmes, az a lényeg... Ha a családod ilyen fura állásponton van, azaz ő bajuk...

20L

2011. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

18 58


"Udvarlók" és "szex", elírtam ezt a részt, mert az szerettem volna írni hogy "udvaroltam neki", nem tudom miért írtam azt hogy "jelenleg is udvarlók " :S

2011. aug. 26. 19:05
 4/8 Vree ***** válasza:
Ez elég sajátosnak tűnik nekem is. Az olyan srácot aki egyszerre több csajt dug azt sokféleképpen nevezik de egyik sem olyan titulus amire magamnak vágynék. :D
2011. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged örökbe fogadtak a szüleid.
2011. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sok csajt mindig azzal indokoljak hogy "tomboljam ki magam" és hogy "ha ifjú koromban nem teszem ezt meg meg fog látszani a felnőtt éveimben az életemen és házasságomon"
2011. aug. 26. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

A te szüleid sem normálisok. Jól tetted, hogy lebasztad őket, mert ha nem adod ki, akkor az agyadra fog menni.


"A sok csajt mindig azzal indokoljak hogy "tomboljam ki magam" és hogy "ha ifjú koromban nem teszem ezt meg meg fog látszani a felnőtt éveimben az életemen és házasságomon"


Ez egy nagyon szar érvelés. Sokan ezzel indokolják a ribanc viselkedést, aztán meg sírnak, hogy kiégtek 25 éves korukra. A szüleid akkor is ezt mondanák, ha történetesen lány lennél, vagy puskával kergetnék el az udvarlókat?

2011. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem unják magukat és nem tudnak magukkal mit kezdeni. Egyébként szerintem is beteges ha szüleid, testvéreid ezzel háborgatnak már 14 éves korod óta. Nem akarok bolhából elefántot csinálni de szerintem ez is egyfajta szexuális zaklatás a családon belül. Szüleid, testvéreid szégyellhetik magukat...
2012. febr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!