Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen buták manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen buták manapság az emberek?

Figyelt kérdés
A kérdések alapján kérdezem ezt, olyan hülyeségeket megkérdeznek ami vagy ösztönös vagy természetes dolog lenne...
2009. ápr. 30. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem unatkoznak, vagy pont provokációból, kiváncsiak mit reagálnak. De mondd,te mért tetted fel ezt a kérdést?:DD
2009. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hátha valaki elmagyarázza hogy magától miért nem tudja hogy mikor jön el szax ideje, vagy hogy miért kell megkérdezni hogy tetszem e az xy-nak ezt érzi az ember nem? vagy legalábbis kellene...
2009. ápr. 30. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mert semmi találékonyság nincs bennük, és még azt is meg kell mondani nekik, hogy hogyan vegyenek levegőt kb...

elkeserítő, de én nem foglalkozok vele, örülök, hogy én nem vagyok benne ebben a többségben.

2009. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áhhh igazad van! Csak ez annyira...
2009. ápr. 30. 10:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ezen túl kell lépni. ne foglalkozz velük. röhögd ki őket aztán ennyi:D (előző voltam)
2009. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert a Földön az ész mennyisége állandó. Viszont egyre többen osztoznak rajta.
2009. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
A világ hülye. Ennyi.
2009. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
beszeljetek a magatok nevebe!
2009. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jajjj mááár bocsi de állítólag ez az oldal azert van hogy itt meglehet kérdezni azt amit máshol vagy mástól nem mersz ugyebár akkor meg mi a probléma??? hogy ha nem tetszen ez az oldal nem lennétek itt elismerem h van e-2 hülye lérdés is de azokat sötét emberek írták enyyi:P
2009. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pont az ilyenek miatt vagyok itt mint te édes :*(utolsónak)
2009. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!