Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány napja volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máté144 kérdése:

Néhány napja volt az első szex barátnőmmel utólag derült ki hogy egészségügyi okokból nem szedhet fogamzás gátlót. Én erről a problémáról nem tudtam, és hát beleélveztem a bnőmbe. Mekkora az esély hogy ebből az egy esetből gyerek lesz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
96%

Én nem igazán értem ezt a helyzetet. A srácnak a hibája annyi, hogy nem kérdezte meg, hogy szed e tablettát. A csaj meg hülye, hogy miért ment bele az egészbe gumi nélkül?! De még ha bele is ment, akkor miért nem mondtam , hogy "szivem ne élvezz belém, mert nem szedek semmit"?? Ez felfoghatatlan. A másik számomra felfoghatatlan dolog, hogy eljutottatok a szexig, de nekem ez egy alapvető dolog, hogy az első szexig kiderül, hogy a védekezésnek mégis melyik módját fogjuk művelni..


Nem igazán van meg az összhang közöttetek, vagy nem tudom..

2011. okt. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
en se ertem, h errol elotte nem beszélgettek??
2011. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
79%
Na de Hölgyeim/Uraim! Van egy megtörtént, adott helyzet, amit őszintén elénk tárt a kérdező és evvel kapcsolatban tett fel kérdést. Válasz helyett erkölcsi prédikációt/letolást kap? Azóta már ő is teljesen tisztában van azzal, hogy hogyan KELLETT VOLNA...
2011. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 napietus ***** válasza:
5%

elég nagy az esélye. buta voltál, de a csaj meg egy szemétláda, hogy ezt nem mondta. azonnal dobjad.


29/N

2011. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
93%
"en se ertem, h errol elotte nem beszélgettek??" NEM, MERT NEM A BARÁTNŐJE, CSAK A HÁZIBULIBAN SEGGRÉSZEGEN ÖSSZEFEKÜDTEK, A CSAJNAK MEG JÓZANON ESZÉBE JUTOTT, HOGY NEM VÉDEKEZTEK
2011. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg vannak ennyire hülye emberek?

1. Miért nem beszéltétek meg előtte, hogy mégis mivel fogtok védekezni?

2. Miért alap neked, hogy a csaj tabit szed?

3. A csaj minek engedte gumi nélkül, ha nem szed tablettát?


Egyébként ha peteérése volt, akkor kb. 20% az esély.

2011. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Tesztelt már?
2011. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
"Tesztelt már?" mi a szarnak tesztelt volna, ha néhány napja keféltek?
2011. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt egy másik kérdéshez akartam írni... :DDD
2011. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
vegyél 2 db tesztet és csináltasd meg vele.pontosan nem tudom de talán 2 vagy 3 hét után már meg is lehet csinálni a tesztet.azért javaslom a kettőt mert az első lehet fals pozitiv.
2012. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!