Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánykák! Ha megölel titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykák! Ha megölel titeket egy fiú, akit alig ismertek, és nem taszítjátok el, az mit jelent?

Figyelt kérdés

pl szeretethiány, bejön, jó illat miatt?

bár lehet h értelmetlen kérdés, de van hogy alig ismerem a csajt, és egy kis duma után egyszerűen megölelem és visszaölel. valamit látok a szemükben ilyenkor.


2011. okt. 11. 07:53
 1/6 A kérdező kommentje:
életkort is írjatok légyszi.
2011. okt. 11. 07:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi, csak a szánalom miatt ölel meg.
2011. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem szánalomból ölelne meg, egyből megfogná a makkod!
2011. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez totál szituáció függő, nem tudom, vagy olyan, hogy egyszerűen jól esik egy ölelés egy fiútól, csak ők ezt sokszor félreértik... 19L
2011. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak akkor engedem meg,h egy olyan srác akit alig ismerek megöleljen,ha iszok.Nem részeg vagyok olyankor,csak nyitottabb:D

de am. nem engedném..mit ölelgessek vkit,akit nem is ismerek?meg nekem olyan érzésem van,h nem jelent semmit.ki tudja hány lányt ölelt meg aznap ugyanígy?

2011. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor jólvan, mer én is ittam egy kicsit, meg a csaj és úgy :D



de már volt hogy józan voltam, és a kommunikáció végén öleltem és hagyta. Igaza van az egyik válaszolónak...hogy ez teljesen szitu függő...:S

2011. okt. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!