Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak udvarolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak udvarolni a mai fiúk?

Figyelt kérdés
Az én időmben ez nagyon nem így volt =C
2011. okt. 11. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért akkor hogy volt ?:D és hány éves vagy ?:D
2011. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mert a csajok sokszor megggátolják ezt, felkínálják magukat, és ezért feleslegesnek tánik.. de még sok fiúban megvan ez a tulajdonság, és nem fog kihalni. én alapból csak ahz olyan fiúkba leszek egyáltalán SZERELMES aki ilyen, aki tiszteli a nőket, stb. és csak olyannal fogok járni akibe szerelmes is vagyok..

szóval remélem ezt sok fiú látja és nem fog kiveszni belőlük ez a tulajdonság.

csak olyan fiúba leszek szerelmes aki a levegőbe bokszol, mert megcsókolhatott, aki nem tud aludni, annyira izgul a másnapi találkozó miatt, aki úgy szeret ahogy vagoyk, aki tisztel, és kifejezi hogy szeret, de nem nyálasan. :)))

2011. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Walk With Me ***** válasza:
100%
Tudunk, csak úgytűnik a lányok jelentős része nem értékeli.
2011. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lányok jelentős része nem érdemel komolyabb szellemi erőfeszítést(értsd, egyszerű mint egy szög) de ha olyat találnák, akit lehet szeretni akkor egyből a legjobb formámat hoznám.
2011. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen fiúk, de elég ritka sajnos. De én találtam egyet, és nagyon boldogok vagyunk. :) Ha normális környezetben keresed, akkor találsz :D
2011. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

második válaszoló, a férfiak nevében köszönöm!:)

nagyon elenyésző igény van az udvarlásra...és hát az a sok negatív tapasztalat...

2011. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek udvarolni, amikor a csajok egyik felét egy-két szó után megkaphatod, a másikat meg amúgy se?
2011. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez azért még nem halt ki teljesen..Az idősebb férfiakban még benne van valamilyen szinten,hogy udvarlással hódítsanak meg egy lányt..Ezt viszont csak az esetben alkalmazzák, ha komolyabb kapcsolatot terveznének a lánnyal, nem pedig futó kalandot, mert abban az esetben az a szabály érvényes náluk,hogy ami könnyen jött, könnyen is megy..minek érte megküzdeni..


A mostani fiúk meg azért nem udvarolnak nekünk, mert ők nem abban nőttek fel,hogy ilyen módon szerezzenek meg minket és semmi értelmüket nem látják a dolognak..Inkább a legtöbben beérik azokkal, akiket könnyen megkaphatnak..

Vagy pedig párszor kedveskednek, de annyi az egész..

16/L.. de ez csak az én véleményem..

2011. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a tini fiúk már tudják hogy nem érdemes. a 20-as éveiben járó fiúk-férfiak pedig megtanulták, hogy nem érdemes.

ha tetszem a lánynak igent fog mondani, ha nem akkor udvarolhatok napestig akkor is elhajt...

2011. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17 éves koromig egy redvás wowkocka voltam, azt se nagyon tudtam kb 15 éves koromig hogy kell egyáltalán beszélgetni egy lánnyal, a számítógép megjelenésével már kevésbé szociálissá váltak az emberek!

De azóta ez megváltozott nálam! szerencsére

F18

2011. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!