Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha fiú létemre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha fiú létemre nem érdekel a szex?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és inkább a romantika téma érdekelne, de erről már lemondtam, mert nem találkoztam még olyan lánnyal akivel így el tudnám képzelni + rohadt válogatós vagyok és elég sokat adok a kinézetre(nem akarok lejjebb adni az igényeimből, mielőtt bárki írná). voltam már lánnyal, többel is, nem azt mondom, hogy utálom a szexet, jó dolog a szex meg minden, de annyira nem, hogy törjem magam egy lánynál aki nem érdekel különösebben , csak tetszik.

egyszerűen nincs gusztusom a romantikázáshoz, pedig sokat gondolok rá, hogy mennyire jó lenne meg minden de eddig amikor próbálkoztam az életkedvem is elment(ez ilyen paradox) szóval mi a véleményetek?


2011. okt. 12. 00:00
 1/6 napietus ***** válasza:
100%

mindenkinek más a fontossági sorrendje. van, akit meg csak az érdekel :D nem vagyunk egyformák...


29/N

2011. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
100%
Majd ha megismerkedsz egy lánnyal, akibe jól belezúgsz és nagyokat tudsz romantikázni vele, a szexhez is megjön majd a kedved. Lehet, hogy ez neked érzelmek nélkül nehezebben megy. Ilyen fiúk is vannak.
2011. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem gáz. Pont a legprimitívebbeket szokta a leginkább csak az érdekelni, már-már erőltetetten, tudod ezek a "mindegy, csak luk legyen" barmok. Ha válogatós vagy azzal sincs baj, főleg, ha az igényeidért cserébe te is tudsz nyújtani valamit.


Írtad, hogy nem akarod lejjebb adni, de azért próbáld meg inkább a szépet és a jót keresni a nőkben, nem az esetleges "hibákat" - valószínűleg te sem vagy tökéletes -, másképpen azt veszed észre, hogy eltelt 5 év és még mindig nem találtál senki megfelelőt. Holott lehet, hogy megfelelne, csak esélyt sem adsz neki, mert mondjuk nem elég tökéletes neked az orra formája - most ez csak egy idióta példa, de gondolom érted:)


Különben meg nekem volt olyan barátnőm, akinek egyszerűen tökéletesen gyönyörű szép volt az arca, a teste, amíg meg nem untuk/utáltuk egymást:) Utána valahogy unalmasak voltak a vonásai, rájöttem, hogy nem is olyan szépek a lábujjain a körmök, meg a fülcimpája is olyan fura volt, szóval érted:D Most egy olyan lánnyal vagyok évek óta, aki először nem is tetszett annyira, mára viszont csak furdal emiatt a lelkiismeret, hogy hogy nem láttam már akkor... És nem arról van szó, hogy szerelmes lettem és megszépült a szememben, hanem túlságosan felszínes voltam. Akkor ugyanis, 16 évesen, szegénykének nem volt pénze fodrászra, anyukája vágta, nem voltak "menő" cuccai, szomorkás volt a kinézete miatt, szóval nem volt feltűnő. Most huszonévesen egyszerűen iszonyat jól néz ki, nagyon büszke vagyok rá mikor megyünk valahova és hát irigykednek is az emberek:) Szexis felnőtt nő lett, hozzá képest hülyegyereknek nézek ki és ezt látni is, sokan nem értik mit keres velem egy ilyen csaj:) Remélem érted a példám!!!

2011. okt. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Cseppet sem irigylem a libidódat!!! :S
2011. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dr. Genyánál keresd a monyódat...
2011. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van herezacskód?-.-"
2011. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!