Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "elnőiesedik" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "elnőiesedik" az ország? A férfiak elvesztik férfiasságukat és nőkként fognak viselkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem az a jó, ha egy nőben van egy kis férfi oldal és fordítva is így gondolom! Az viszont szerintem nem jó, ha egy nem kizárólag az egyik nem tulajdonságaival rendelkezik
2011. okt. 12. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Azért van a sok metrobuznyák. Azok mind fiú bőrbe bújt lányok. Napi 3 óra a tusolóban meg a tükör előtt. Fogyóznak orrba szájba ők is mint a lányok, hogy anorexiásnak nézzenek ki. És kérem szépen sok lánynak ez bejön. Hol vannak az igazi sármos férfiak, akik nem riadnak el otthon a favágástól, fűnyírástól, kapálástól, fúrástól stb. Azok voltak az igazi férfiak. Ma ez a faj sajnos kezd kihalni.
2011. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Elég ha kimész az utcára. Mit látsz? Vasalt hajú, cső nadrágot, rózsaszínt hordó fiúkat. Ez gusztustalan. Én a múltkor ülök a suliba. Látom hogy egy fiú bemegy a wc-be (rózsaszín póló volt rajta) és elkezdi állítgatni a haját, meg nézegeti magát a tükörbe. Ez mi? Nem tudom hogy tud így el korcsosulni az emberiség. Büszke vagyok arra, hogy én nem tartozok közéjük.
2011. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nőiesednek,a nők férfiasodnak.Ez van.
2011. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10:42

Ez jó. Nekem meg még fésűm sincs. A gép megoldja.

2011. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Walk With Me ***** válasza:
46%

Ez is média. Mostanában túl sok kérdéshez kell ezt beírnom, de elég ha belenéztek (csak saját felelősségre!) egy ilyen "celebműsor"-ba- Gusztustalan, ahogy ott kinéznek az emberek...

Amúgy ez a rózsaszín állítólag azért vonzó egy férfin, mert azt mutatja, hogy önbizalma van - nem attól férfi, hogy milyen színt hord.


Én általában sima, egyszínű pólókat meg farmert hordok, és olyan "szürkének" érzem magam a suliban. Néha azért rámnéz meg mosolyog egy-két lány, de én sosem leszek ilyen rózsaszín cukigyerek, akikért úgy odavannak. :S

2011. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a férfiaknak muszájnőiesedni,vagy nemkapnak csajt,ezeketa fér...b..ikat lenézem,mert képesek átmenni homokosba,csakhogy bejöjjenek acsajoknak.
2011. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár ez lenne az ország legnagyobb problémája.

Az is igaz, ha az ember bemegy a boltba, kimegy az utcára, vagy bárhová, szinte biztos, hogy mindenhol ezeket a divat buznyákokat látja. A csajok persze égre földre állítják, hogy az ilyenek nem jönnek be nekik. Érdekes, hogy mégis egyre többen vannak.

2011. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!