Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Amikor eltelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Amikor eltelik hosszabb idő hogy nem szeretkezek senkivel szabályszerűen bekattanok?

Figyelt kérdés

DE szó szerint,nagyon rossz. Az utóbbi pár napban a kb falat kapartam ,hisztis voltam iszonyat nyugtalan és mindenen bőgtem.. :S Ma voltam valakivel és szabályosan lenyugodtam .olyan semleges nyugalom van bennem ,meg olyan mintha ittam volna és kicsit olyan delírium érzés .tompultság ..


Belőlem a szex váltja ki azt amit másokból az alkohol? :S


26n


2011. okt. 12. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, te nagyon sexmániás vagy! Irigylem a mindekori barátod!
2011. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, egyszerűen nagyobbak az igényeid és érzékenyebben reagálsz rá.

Az alkohol azért egészen mást csinál :)

Ettől nem vagy defektes, nyugi :)

2011. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

valahogy így történt a dolog ?

http://www.youtube.com/watch?v=yC4eEuURH8c

2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

19:17 ez aranyos köszönöm . :)

Nem volt sok kapcsolatom ..és ez a vesztem kicsit mert csak olyannal fekszem le akit emberileg is alkalmasnak tartok rá,kedvelek ,szeretek -nagyképűen akit méltónak tartok :D nadehát mindannyian válogatunk ugye..


Amúgy nonstop24ben tudnám csinálni :o)

2011. okt. 12. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Elég szimpi, amit írtál. Én is tudnám csinálni elég sokszor, elég jó minőségben.


Ennek fényében írnál nekem egy privát üzenetet?

2011. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
írtam :)
2011. okt. 12. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pedig küldtem viszontválaszt, kettőt is. Kérlek nézd meg azokat is. :))
2011. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is szivesen beszelgetnek, ismerkednek veled. Ha gondolod, irj, en is 26 eves vagyok.
2012. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!