Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Van egy srác aki már nagyon rég tetszik. Akar járni velem,de én félek,mert ilyen nagymenő és én még csókolozni se tudok...Két hónapja bármit megtesz értem,de én mégse járok vele a csókolozás miatt. Ő aztmondta,hogy neki nem számít,hogy tudoke vagy nem elég ha szeretem,de szerintem nagyon hamar megunna és akkor teljesen összetörne a szívem.

Szóval hétvégén felhozta,hogy akar velem kettesbe beszélni én mondjam,hogy jó s aztmondta,hogy le akar feküdni velem!!A többieket elküldte és két órán keresztül ez hajtogatta,hogy de nem lesz semmi és,hogy már több ideje gondolkozik ezen,hogy meg merje kérdezni tőlem,hogy mit gondolok erről,mert félt,hogy nem állok vele szóba. Próbáltam rá normálisan reagálni és mondtam,hogy szó se lehet róla.Ekkor mondta,hogy neki már volt esélye mással is elveszteni,de ő velem akarja..én mondjuk ugyse fogom még elveszíteni még csak tizennégy vagyok..De ő most emiaatt haragzik rám..De én ugyse akarom pláne kényszerből :(

Mit gondoltok erről?


2011. okt. 12. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
MIÉRT????? HA AZT MONDOD HOGY TETSZIK ÉS JÁRNÁL IS VELE MIÉRT NEM TESEZED MEG NEKI ÉS NEKED IS JOBB LENNE...
2011. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megtenném ha idősebb lennék..nekem a 14 nagyon fiatal és még testileg s lelkileg se érzem,hogy felkészültem rá..
2011. okt. 12. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
lenyomozlak kikötlek oszt a barátod segítségével 13 orgazmust csinálunk neked te meg majd minden nap jössz utánunk hogy MÉG-MÉG-MÉG
2011. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen eset az a fiú. Szerintem ne menj bele, csak azért mert ő neki kedve támadt veled elveszíteni a szüzességét. Elég nagy taplóság, hogy időt sem akar hagyni neked vagy egyáltalán megvárni, hogy felkészülj erre a dologra. Hány éves?
2011. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%

A leírtak alapján semmiképp se menj bele! Ha megsértődik, akkor sem. Akkor feküdj le valakivel, ha felkészültnek érzed maga. Én 14 éves voltam, de testileg és lelkileg is igen koránérett és állandó kapcsolatban voltam akkor. (10 éves kapcsolat lett belőle)

31L

2011. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

második:inkább ne kösz..-.-

14 éves ő is most októberbe 15.

de mostmár úgyis mindegy,mert soha többé nem beszélek vele,mert egy szemét dög..egy csaj van akit tiszta szívemből utálok és úgy nyalja a seggét annak hogy elképesztő.oda se jön hozzám és nagy nehezen mikor ma mégis odajött csak annyit mondtam,hogy ne idétlenkedj menj a másikhoz.erre megsértődőtt s szerusz többet ugyse szólok hozza :)))

2011. okt. 13. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Te Úr Isten mi megy itt...-.-"hát b+ 14 évesen még jó hogy nem akarsz lefeküdni vele ez alap dolog te jó ég én 14 évesen arra koncentráltam hogy jók legyenek a felmérőim nem arra hogy dugjak valakivel!!!De egyáltalán hogy gondoltad hogy a sok gyakoris gyökértől kérsz tanácsot?????Hogy??????hiszen mindenki tudja hogy az ilyen kérdésekre szinte csak az ősperverz 30 éves vénszűz kanok ugranak akik azzal töltik az idejük nagy unalmukban hogy vagy a kukacukat kínozzák vagy az ilyen kislányoknak irogatnak olyan állatságokat h ha az a nemnormális h ü l y e fiú 14 évesen akar dugni akkor te ugorj neki.Aki ezt csinálja azt úgy hívják h k u r v a de az legalább kap érte pénzt is ez meg csak arra játszik h elhitesse veled h neki mennyi-mennyi esélye lett volna mással elveszteni de téget választ aztán ha beleeggyezel meg röhög majd egy jót aztán elpofaázza fűnek fának h ne álljanak veled szóba mert egy retkes kis r i b a n c vagy .Ennyi eszed lehetne már!Ja amúgy meg aki azt írta hogy ő is 14 évesen veszítette el de ő testileg és szellemileg is érett volt annak csak annyit tudok mondani hogy ha olyan nagyon érett lettél volna akkor nem 14 évesen kezdesz bele te f a s z nem az motivált téged hogy érett bagy Avagy sem hanem,hogy egy retkes r i b a n c vagy és ez ad tanácsot -.-" napalmot az ilyennek
2015. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haha :)) nyugalom utolsó, az ember hibázik, főleg ilyen fiatalon,mint mikor kiírtam a kérdést. Na meg persze ilyen világban;) Akkor segített az,aki normálisan válaszolt. Segítséget és tanácsot nem szégyen kérni! Míg riba.ncozol megnyugtatlak, hogy jelenleg 18 múltam, de még mindig szűz vagyok, pedig két komolyabb kapcsolatom is volt. Jaj,és ismerek olyant, aki 14 évesen vesztette el, viszont attól pontosan olyan ember, mint te vagy én, ha felelősségteljesen csinálja nem lehet baj. Sok 14 éves jobban gondolkozik, mint egy-egy húszas éveiben járó leányzó. Ne általánosíts és látatlanban ne ítélkezz, mert ennyi erővel más is mondhat rád olyant ,aminek köze sincs hozzád.
2015. jún. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!