Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! -Ez milyen ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! -Ez milyen ötlet?

Figyelt kérdés

tetszik egy lány de egyszer elcsesztem vele.Azóta beszélgettünk párszor neten.Rendezek majd egy bulit kerti sütögetés egy kis zene stb. remélhetőleg szülők nélkül.És mivel nem tudja hol lakok arra gondoltam, hogy elé megyek a buszmegállóig és onnan elkísérem a házunkig.Nincs pasija úgyhogy ilyen téren tiszta a terep.

Azon gondolkodtam hogy mekkora eséllyel jönnék össze vele?


Lehetőleg 14 és 16 év közötti lányok.

idősebbek is írhatnak esetleg tapasztalat volt-e ilyen hogy sikerült?


2011. szept. 1. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
jó terv ... de nem étem xdd hogy mi itt a kérdés L/15
2011. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az első egy hülye f*sz :DD
2011. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 akiscram válasza:
Szerintem jó ötlet. :) A lányok szeretik, ha sok figyelmet kapnak. Menj elé bátran. Ha egyszer elcseszted, lehet, hogy nehezebb dolgod lesz. Nálam például aki egy esélyt elszúrt, az már nehezebben kap újabbat. De próba szerencse. Ha beszélget veled és elmegy hozzád, akkor szerintem nem lesz gond. Sok sikert hozzá. Csak ügyesen! ;) 16/L
2011. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sirály vagy öcsém!!


Kenjed neki, tiéd lesz a csaj én tudom!!


Szurkolok neked haver!

2011. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek a bátorítást 2. azért mert szeretem a lányt és szeretném ha barátságon kívül más is lenne köztünk
2011. szept. 1. 17:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Oké nagyon jó ötlet :D 2,3 voltam . És nem vagyok kutya :) Első legyen szép napod
2011. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aranyos, bár attól is függ, hogy mit, és mennyire cseszted el nála az esélyeket? Na meg, hogy egyáltalán tetszel e neki pasiként...
2011. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jah és legyen sok szerencséd szoritunk :))
2011. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ut. előtti ha megadod a neved és hogy hol lakszakkor elküldöm neked a sztorit csak nem szeretném ha ismernélek... az ciki lenne
2011. szept. 1. 17:28
 10/15 anonim ***** válasza:
nem rossz
2011. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!