Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom de van egy srác akit a suliból ismertem meg. 1-2 csók volt köztünk de a barátom miatt megszakadt minden kapcsolat nem is beszélünk. Vmelyik nap láttam az utcán és rájöttem mint ember hiányzik de nem tudom fel merjem e venni a kapcsolatot vele. Nem szeretőnek kell csak jó vele beszélgetni. Mit tennétek? 20/L.
2011. okt. 14. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád. :)
2011. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Semmit. Te is tudod jól, hogy ebből úgy is több lenne, mint barátság. Elvégre már megcsaltad vele a pasidat. Ha szeretnéd a kapcsolatodat megtartani, akkor felejtsd el ezt a srácot.


24/N

2011. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A problémám az hogy ha kiderülne akkor a pasim lehet dobna.
2011. okt. 14. 11:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeirntem (még) nem vagy a pasidhoz láncolva, ha megtetszik egy másik, akivel jobban érzed magad, akkor nyugodtan válogass!

Sokan ezért válnak el később, mert nem mernek váltani,már akkor amikor felmerül h valami nem jó, vgy akár csak megtetszik egy másik.

Nyugodtan barátkozz, élvezd az életed, komoly kapcsolatra még ráérsz.

2011. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

"A kérdező kommentje:

A problémám az hogy ha kiderülne akkor a pasim lehet dobna." ...nem ez a Te problémád, hanem hogy nem tudsz dönteni, ez egy jó lehetőség hogy megtanulj elengedni...

2011. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De neki hiába fiatal van 2 kislánya,de a barátnőjét nem szereti.
2011. okt. 14. 11:24
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Két kislánnyal rendelkező párkapcsolatban élő pasikkal nem kezdeményezek semmilyen "barátságot". Neked is van pasid, most mit akarsz?!
2011. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bánomisén ***** válasza:
100%
Családja van, hagyd békén.
2011. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd békén. Megalázó, ha te futsz a pasi után, majd ő keres, ha akar valamit (nem úgy tűnik). Pláne, hogy családja van, neked meg barátod.
2011. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha 2 kislánya van,a gyerekei anyja azért több mint barátnő....

Az már család!

Gondolom, együtt is élnek...

2011. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!