Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok a nyitott kapcsolatról? Belemennétek?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán hogy lehetne hívni ha csak összejárnak , meg történik egy két dolog, de szabad mind a két fél? Ilyenbe belefér egy kis gyengédség? Mit gondoltok arról a lányról aki bele menne ilyenbe?
2011. szept. 1. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most te a lány vagy, vagy a fiu?
2011. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
meg ki akarja ezt, hogy csak nyitott kapcsolat legyen?
2011. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ez csak kíváncsiság. Vagyis talán érdekelne a dolog.
2011. szept. 1. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:

2 eset lehetséges akkor (szerintem). vagy te nem akarod a kapcsolatot szorosabbra, akkor valószinüsitem, hogy jobban nezel ki mint a fiu és egyéb dolgokban jobb lehetsz, ezért nem akarsz vele komoly kapcsolatot, akkor szerintem a fiuk jo része belemenne a dologba, mert reménykednek, hogy esetleg lesz több.


ha a fiu nem akar kapcsolatot veled, akkor nyilván ő tartja magát jobbnak nálad, és addig szándékozik megtartani téged, amit jobbat nem talál.


ha az első eset az igaz, akkor az a lányra nézve gázabb, nem igazán illik így mások érzéseivel játszani, beléd is szerethet, illetve ha mégis belemész érdemes tisztázni vele, hogy mi a helyzet, hadd döntsön.

ha a második, akkor én a helyedben nem mennék ebbe bele, mert csak rosszul fogsz ebből kijönni, lesz még sírás.

2011. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

régen volt ilyen kapcsolatom és egy darabig élveztem is.


azután szerelmes lettem egy másik lányba és ezért vége lett.

azt hiszem a lány nehezebben viselte a szakítást.


szóval ezek a "nyitott" kapcsolatok csak az egyik fél részéről nyitottak igazából....

2011. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajom vele, ahogy azokkal a csajokkal sem, akik ilyenbe belemennek. Előfordul, hogy szüksége van az embernek egy mély kapcsolat után egy kis lazításra.
2011. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem mennék bele, mert ahogy magamat ismerem szex után szeretném simogatni és összebújni. abból pedig lehet több lenne, márpedig egy nyitott "kapcsolat"-ból sok jó nem sülhet ki, szeringem.
2011. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Képtelen lennék szerelem nélkül szeretkezni, így nálam az ilyesmi szóba se jöhet. És nem is tartom sokra az olyan embereket, akik érzelmek nélkül szeretkeznek, mint az állatok, szóval össze sem jönnék olyan lánnyal, akinek ilyen kapcsolata volt/ ha egy lány ilyet akarna tőlem, akkor egy ideig szüneteltetném a vele való kapcsolatot, hogy rájöjjön, hogy ez az állatias viselkedés nem az én asztalom.

22f

2011. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5 évvel ezelőtt simán belementem volna, mostmár nem.

22F

2011. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tony ***** válasza:

ha csak össze járogattok az szex kapcsolat.Ilyen volt nekem is.

A nyitott kapcsolatól pedig:Ha nem vagy bele szerelmes nem kötődsz hozzá ráadásul más is érdekel akkor mért ne.

2011. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!