Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk--Ti haza szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk--Ti haza szoktátok kisérni a barátnőtöket késő este /éjjel? Lányok--Titeket a barátotok hazaszokott kisérni?

Figyelt kérdés

a lány nem lakik túl messze....kb :7perc séta

Ha nem kisér haza ,hanem nyugodtan alszik,vagy nyugodtan marad a haverjaival a szórakozóhelyen akkor nem is félt??Érdekel mi a véleményetek =)


2009. máj. 1. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Az en pasim sose engedné meg h egyedul menjek haza, főleg nem sötétben.
2009. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom nem szokott haza kísérni,kb 5 percre lakom tőle,viszont van úgy hogy amíg haza érek telón beszélünk :) De ha valamiért nagyon félek akkor haza kísér :)
2009. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban engem sem enged haza a barátom sötétedés után egyedül, mindig hazakísér.

(Szegény kiskunlacházi lány is csak pár percre lakott a művháztól, mégis megtörtént a baj.)

2009. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom akkor sem enged haza egyedül, ha a buszmegállóból (tőlünk 200 m) megyek haza. Nekem nem esne jól, ha ő elmenne szórakozni, vagy maradna a barátaival, számomra evidens, hogy megtesz annyit, hogy kicsit hanyagolja a piát meg a srácokat.
2009. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

mindig kísér(t), mindegyik barátom, mindegy milyen messzire. Egy volt, aki nem akart, mert egy lusta disznó volt, ha mégis rávette magát, akkor is csak félútig jött velem, addig míg minden ki volt világítva, utána jöttek a sötét kis utcák, aztán menjek csak, jó éjszakát. Hát nekem elég rosszul esett. Nekem kellett az, hogy érezzem félt és törődik velem. De engem még haverok is szinte mindig elkísértek, ha épp nem volt barátom, ezért is esett rosszul, hogy az az egy srác nem kísért, holott vele jártunk és olyan érzés volt, mintha nem is féltene.

Azóta vőlegényem van, együttélünk és a mai napig értem jön, meg elkísér az még az állomásra is, ha a szüleimhez megyek látogatóba. Ha véletlen dolgozik, akkor meg folyton felhív mikor szerinte körülbelül hazaértem, hogy rendben vagyok-e. :) Ha pedig magam megyek szórakozni, akkor is felhívhatom mindig, hogy jöjjön értem, ha úgy gondolom. :) És olyan jól esik...

2009. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Egy barátom volt, aki mindig ajtóig kísért, de ő csak pár házzal lakott arrébb, mint én.

Egy másik meg azért, mert kocsival volt, de más városban élt. Közel, de mégsem Pesten...

Általában nem a lovagiasság hiányzott a volt barátaimból, amiért nem kísértek haza, hanem az, h a szélrózsa minden irányából jöttek, és ha hazakísértek volna, ők már nem jutottak volna haza, nálunk aludni meg nem tudtak volna. Így aztán általában az volt mindig, h félúton elbúcsúztunk, én haza, ők haza, és amikor hazaértem, megcsörgettem őket, vagy vmiképp jeleztem, h otthon vagyok.

Most is hasonló a helyzet, párom 100 kmre lakik tőlem, így amikor ő van nálunk, én kísérem ki őt a buszhoz, és megvárom, míg fölszáll, aztán elindulok haza, és ha hazaértem, fölhívom, h otthon vagyok,vagy rácsörgök, és ő visszahív, ha pedig én vagyok náluk, akkor ugyanígy fordítva, csak kiszámolja, h mikorra kell hazaérnem, és akkor csörög. :)

De h a te barátod miért nem tud hazakísérni, azt ne tőlünk kérdezd... Nyilván nem ilyen oka van rá, mint az én páromnak... Ez nem szép dolog sztem tőle... (22/L)

2009. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hááát az én barátom nagyon ritkán kisér haza pedig nem lakok messze.És felhivni se szokott ,hogy hazaértem -e ,vagy ,megkérni se h csörgessem meg ha otthon vagyok.

pedig kemény 17éves vagyok ,42kg és a fiúk is midenhol kattanak rám

Pár éve meg egy ismeretlen pasi megkergetett és megakart erőszakolni ,és ez elég mély nyomot hagyott bennem...

Úgyhogy elég rosszul esik,hogy úgy érzem nem is félt :S

Ezért érdekelt ,hogy másnak a barátja is ilyen e...

nemtudom ha én lennék erős fiú,akkor nem hagynám késő éjjel a barátnőmet egyedül kóvályogni ebben a beteg világban...

2009. máj. 1. 16:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nincs rá nyomós oka (mint az egyik válaszoló esetében a 100 km távolság), akkor az a férfi a, lusta, b, nem érdekli, hogy mi van a barátnőjével. Most jöhetnek, hogy "hát az én barátom szeret, és mégsem"...De ha az embert a barátai hazakísérik, akkor én nem mernék olyat kijelenti, hogy az szereti, aki ennyit sem tesz meg érte.
2009. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg a barátodat, hogy kisérjen haza??
2009. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De szeretném ha lenne kit hazakisérni!!20f
2009. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!