Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Büszkeség vagy esetleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büszkeség vagy esetleges boldogság?

Figyelt kérdés
Az van, hogy féléve kb megfogadtam egy barátnőmnek, hogy én soha nem fogok egy fiú után sem futni, mert a bátyám után mindig futnak a lányok és mindig jól rába.sznak. de most van egy srác, nagyon tetszik és állítólag én is neki, de nem tűnik kezdeményezős típusnak. ezért nekem kéne. most mit csináljak, hagyjam, vagy kezdeményezzek, hátha jól járok. de ha mégsem, akkor én is rábas.zok? mi legyen tartsam az ígéretem, vagy lépjek, hátha összejön?
2011. okt. 15. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy aprócska lépés nem árhat.De olyan ami még nem nyomulás..Szerintem nincs mit veszítened.Ha tetszel neki akkor úgyse utasítja el kezdeményezésed, ha meg nem, akkor ugyanott fogsz tartani mint most, de legalább tudni fogod érdemes-e vele törődnöd.
2011. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

esetleg kérdezd meg a bátyádat, hogyan is működik ez náluk.


Amúgy a nők az elején jeleket adnak a fiúknak, hogy nem vennék zokon ,ha érdeklődnének utánunk utána, ha fiú belemegy a dologba udvarol ,akkor minden happy. Ha nem veszi a lapot, akkor lehet nyugodtan hagyni. És így senki nem sérült.

2011. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nem biztos, hogy olyan, mint a bátyód.
2011. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!