Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafogadnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok a helyemben a fiút, vagy győzne a női büszkeség?

Figyelt kérdés
Én néhány kérdést írtam már ide azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehet végre felejteni, felépülni a csalódás után, mert már hónapok óta gyötrődtem. És most úgy tűnik minden megváltozhat. A fiú (akinek mikor elmondtam hogy szeretem, azt mondta hogy én vagyok a legjobb barátja, és hogy ő most jön pont össze egy lánnyal akit szeret) most egyértelmű jeleket küld, hogy szakított a barátnőjével, és megbánta hogy annak idején annyira összetört. Nem értelmezem félre, tényleg nagyon egyértelmű. Erre vágytam egészen idáig, de most hogy csak egy karnyújtásnyira van, kicsit olyan...hm...megalázónak érzem, vagy nem is tudom mi a jó szó rá. Előjött a hírhedt női büszkeség és nem tudok dönteni. Mit gondoltok?
2011. ápr. 20. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen megszokott női reakció. De ne csináld túl sokáig, mert elveszted megint. Egy rövid kis duzzogás után engedj neki :)
2011. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kingaa1 ***** válasza:
Azt hogyha szereted soha de soha nem fog győzni a női büszkeség...
2011. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

korrektül közölte veled h van valakilye.

most hol csorbulna a női büszkeség ha összejönné vele?

női logika

2011. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a Nöknek túl sok büszkesége vagy akárcsak egészséges önbecsülése is lenne, mert ez a tapasztalatom.

Ha egy Nöt porig aláznak, akkor tuti, hogy oda fog visszarohanni még egy kis megaláztatásért, ahelyett, hogy egy normális utat választana...


Erröl a jópofáról meg az a véleményem, hogy mivel most szakított a barátnöjével, gyorsan bele akar rohanni egy kapcsolatba, aminek hosszú távon nem lesz jó vége.

A másik opció, hogy rövidtávon akar hódítani.

Várj vele 1-2 hónapot és ha ugyan ezt gondolja akkor is, akkor esetleg vedd bele a szórásba, de szerintem neki addigra már más valakije lesz... sanszos, hogy csak lábtörlönek kellessz.

2011. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszinte leszek veled, szerintem ez az a szitu, hogyja nincs lo, jo a szamar is. Nem tudom mit tennek a helyedbe; en mondjuk nem vagyok az a konnyem megbocsajto tipus, sot, de szerintem varj par hetet, es ha akkor is akarja a dolgot, latod, hogy teper erted, akkor probald meg vele. En, ha a te helyedben lennek, nem ugranek egybol bele ebbe a kapcsolatba. De ugy donts, ahogy Te jonak latod!
2011. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!