Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okozhatja, h a levegő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja, h a levegő ide-oda bejut, bennreked?

Figyelt kérdés
Gyakran van, h aktus közbe megtelek levegővel, és feszít az alhasam és nem élvezem , sőt rettegek a következményektől, h a férjemből milyen reakciót vált ki. Bár ő állítja,, h nem zavarja, de akkor sem normális, nem tudom, h mi az amit tehetnék ellenne?
2010. okt. 4. 10:31
 1/5 Holdtündér ***** válasza:

A puncipukira gondolsz?

Nincs mit szégyellni rajta, gyakran előfordul. És ezt ketten együtt okozzátok, a párod a péniszével "bemupmál" egy kis levegőt. Ne idegeskedj miatta, természetes dolog. :)

2010. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom valahogy kivédeni? Egyrészt kellemetlen maga a felgyülemlett levegő, másrészt meg ahogy elhagyja a testem..
2010. okt. 4. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is gyakran előfordult, de attól is függ milyen pózban csináljátok.

Mi nagyon szoktunk nevetni rajta amikor hangosan távozik a levegő. :)

Ez vele jár, nem tudod kivédeni.

2010. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is gyakran előfordul ilyesmi, eleinte engem is nagyon zavart de most már csak jókat nevetünk rajta!:D
2010. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ennek nincs valami szervi, vagy nem is tudom valami elváltozás miatt kialakult oka? Már olyan sok mindenre gondoltam, és teljesen görcsölök tőle..
2010. okt. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!