Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire változhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire változhat meg egy gyerek arca 12 éves korátol 15-ig? Felszedtem 5-6 kilot, azelott nagyon sok lánynak tetszettem, az osztály, évfolyam legszebb lányainak is, de miota kicsit elhiztam? Tobbi lent

Figyelt kérdés
(karácsony nagyszuloknék 2hét :S), azota nem fogytam csak megtartottam, de most elkezdtem keményebben sportolni 1 honapja, és már egyre jobb a helyzet. Csak félek hogy nem leszek a régi, mert vannak pattanásaim és még a tokámbol nem fogytam, (bár nem vészes egyáltalán) tehát igy 10/3 korulire saccolnám magam ami elég fos, mert az utobbi évben magamra se forditottam semmi idot felkeltem feloltoztem fogmosás aztán mentem suliba. De amugy ha visszanyerném régi formámat nagyon boldog lennék, szerintetek ujra tudnék olyan jol kinézni mint régen, ha sikerul lefogyni pattanásokat csokkenteni és tobbet foglalkozni magammal, vagy lehet, hogy megváltozott az arcom és már nem lehetek a régi?
2011. okt. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
az arc folyamatosan változik egész életedben. föleg ha meghizol akkor mégjobban.nyilván ha lefogysz akkor valszeg visszanyered a régi formád. a pattanásokkal meg ne törödj. minden tininek vannak, majd kinövöd....hazsnálj rá valami kencét attol jobb lesz de mindenki tulélte ezt az idöszakot. életed szerelmét ugysem ennyi idösen fogod megtalálni de ha mégis,pont le fogja szarni a pattanásaidat mert nem az lesz a fontos neki.
2011. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hihetetlen sokat változol..:D én összehasonlitottam a 13 éves fotomat a 14évessel..nemhittem el:D
2011. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldenél képet mind2 fázisról?
2011. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyonnagyonnagyon. :D Pont tetbnap nézegettem a régebbi képeimet, amiken 13-14 éves lehettem, alig ismertem magamra.. :)
2011. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!