Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tinédzser korban előfordulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tinédzser korban előfordulhat? A hormonoktól lehet, vagy felnőtteknél is így van?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy a szerelem, a pár tagjai imádják egymást, de a kapcsolat utolsó időszakában sok a veszekedés, nehéz megoldani a találkozást, sok a probléma, és a sértődés.Az egyik fél megbántja a másikat, és ő pedig ezután már nem érzi a szerelmet.Kiszeret a másikból. Nagyon rövid idő alatt. Lehetséges ilyen ?

Pedig tényleg, az nem kérdés, hogy nagyon szerelmes volt a megbántott fél is.

A kérdés pedig az is lenne, hogy van esély ilyenkor visszaszerezni a párunkat, ha szakított velünk?

(de már eltelt több hónap)

17/L


2011. jún. 12. 13:25
 1/7 A kérdező kommentje:
*és a fiú szakít a lánnyal
2011. jún. 12. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor volt ilyen, és ha vissza is szereztem a volt párom, teljesen felesleges volt. Utána 1 hétig nem veszekedtünk, de később folytattuk és végül az egész kapcsolatunk tönkrement, annyira, hogy már nem is beszélünk egymással és semmi szeretet nem maradt bennünk a másik iránt.
2011. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van, csak kérdés, hogy érdemes e. Nagyon nem működött ez a kapcsolat korábban. Mitől lenne most jobb?
2011. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Működött egészen a végéig.. Viszont én bármit meg tennék érte, szóval érdemes. :)

Csak ha kiszeretett belőlem, nem tudom, mit kéne tennem, és már hónapok óta nem beszéltünk,nem mertem keresni. Nagyon megsértett ő is engem, és nagyon sokat szenvedtem. Viszont úgy érzem, eljött az idő, hogy tegyek valamit.

Nagyon szeretem őt, ő is szeret, csak nem szerelmes.

Kérlek segítsetek, mit tegyek?

2011. jún. 12. 13:35
 5/7 A kérdező kommentje:

Vagy már teljesen elfelejtett?

Nekem nagyon hiányzik.

2011. jún. 12. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod a legtöbb kapcsolat úgy ér véget, hogy a az utolsó szakaszban veszekedések vannak. Ez könnyen lehet az egyik jele annak hogy a kapcsolat nem működik. Ezen akkor még lehet javítani, de nem a ti korotokban a ti tapasztalatotokkal. Ha ő sem keresett több hónapja, akkor szerintem ez felejtős. Talán majd pár év múlva újra összejön. Sajnos igaz a mondás mi szerint felmelegítve csak a töltött káposzta... Hisz már nem szerelmes beléd.
2011. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én ezt tökéletesen megértem,de sajnos nem tudom elfogadni. :)

Nekem iszonyatosan hiányzik, és nagyon szerelmes vagyok belé. Nem tudom elfelejteni, még mindig égek a vágytól, és egész nap arra gondolok, hogy bárcsak vele lehetnék.

Akkor úgy érezte, nem szerelmes, de szeretni még szeretett.

Kitudja, azóta hogy érez irántam, valószínűleg most sem szerelmes, de azért megoldhatóak a problémáink, és akármennyire gyerekesen hangzik, nem tudok nélküle élni.

Muszáj tennem valamit. Esetleg pár év múlva újra összejöhetünk.

Ha ő volt az első szerelmem, szerinted még azért emlékszik rám? Vagy csak ő van rám ekkora hatással, fordítva nem?

Elnézést a sok kérdésért, és paradoxonért, de már lassan megbolondulok, és segítségre lenne szükségem, mert nem tudok kivel beszélni.

Egyébként köszönöm a válaszod,kedves utolsó!

Esetleg hasznos tippeket tudsz adni, hogyan szerezzem vissza?

Előtte tényleg nagyon szerettük egymást.

2011. jún. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!