Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam nem engedi hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam nem engedi hogy a pasimnal aludjak! Mar 11 honapja 1utt vagyunk, ismeri a baratomat, hisz minden nap vele vagyok, minden nap jar hozzam, es 7 hazzal arrebb lakok tole!?

Figyelt kérdés
Lefekudtunk mar, habar ezt igy nem montam anyamnak, de szerintem 1ertelmu. Mit csinaljak?
2009. máj. 1. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hány évesek vagytok? Anyukád kedveli a fiút?
2009. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
attól függ hány éves vagy
2009. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%

Elhiszem, hogy ott akarsz aludni, én is nagyon szívesen aludnék a barátomnál.

Ő tőle 5 házzal arrébb lakik, mégsem engedik a szüleim, hogy átmenjek vagy ő jöjjön hozzám. Lehet, hogy anyukád látja rajtad az éretlenséged... Mindenki azt mondja, hogy fejlettebb vagyok a korombeliektől, és a szüleim a felét sem engedik meg annak, amit a te "anyád". Nekik még az is sok, ha két-három órát együtt töltünk kint a házunk előtt.

Szóval szerintem nem a világ vége a problémád.

Hány éves vagy?

(15/L)

2009. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem engedik.. 15 hónapja együtt vagyunk, szex még nem volt, nincs is tervben, és mégsem.. Ezt amúgy a szülők is tudják..


17/F & 16/L

2009. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Talán mert nem tudja, hogy mi van köztetek, és nem akarja, hogy legyen valami. Ezt a szexre értem.


Mellesleg, másfél perc séta... egész álló nap együtt vagytok, még az éjszaka is kellene?

2009. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem érv sajna, hogy 11 hónapja vagytok együtt. Mi több, mint egy éve, de én sem alhatok a barátomnál. Mondjuk ő nálunk folyamatosan itt van, hétköznap csak aludni jár haza, hétvégén azért se... Ami már csak azért is fura, mert amúgy iszonyat szigorúak a szüleim (+ tudják, hogy élünk nemi életet), barátnőkhöz se nagyon mehetek... Elég kerekre nyílt a szemem, amikor ők invitálták teljes hétvégékre. (nem lakik messze, busszal fél óra). Kedvelik a barátodat? Ez is lehet egy ok, amiért nem engedik. Vagy egyáltalán mennyire ismerik?
2009. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat mostmar tobb mint 1 eve vagyunk egyut,es meg most sem engedig,pedig mar lefekudtunk is meg menden...nah ok a lefekvest azert nem osztotam meg ithol senkivel...
2009. jún. 28. 14:42
 8/9 anonim válasza:
0%

ithol?

vidéki vagy ugye?

2009. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mindegy az neked hogy hovavalosi vagyok? Ha epp tudni szeretned, Szerbiai vagyok! amugy is amiota ezt a kerdest felraktam, eltelt egy kis ido, 1evig es 6 honapig voltunk egyut a baratommal, az ottalvas nem lett megoldva...mostmar nincs baratom,ugyh ne irjatok ide tobb valaszt. Koszonom...
2010. márc. 2. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!