Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket szeretitek jobban fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket szeretitek jobban fiúk?

Figyelt kérdés

Ha egy lány szoknyát vagy nadrágot visel?:)

és még valami:

tényleg úgy fogjátok fel a smárolást, hogy az kopogtatás csak?!


2011. szept. 24. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Első: szoknnya

második: igen

2011. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tajparaszt ***** válasza:
54%
Hallgass Nagyapádra.
2011. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szoknya nőiesebb, de egy jó kis feszes nadrág, ami kihozza a vonalakat, az nagyon izgató tud lenni. Egy szoknya is lehet persze rövid és szűk, de egy jó segget akkor sem fog igazán jól kihozni. Persze a combokat igen (ha elég rövid)... hát jó kérdés, én a feszes nadrágra szavazok.

Smár? Hát azért az sem rossz, de ez a kopogtatás jó kifejezés.

2011. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1: mindegy Szoknyában és nadrágban is lehet csinos egy lány. Én pl szeretem a szűk farmer magassarkú párost. De igaz, szoknya nőiesebb.

2: igen

2011. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!