Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindennél jobban szereted Őt, de neki csak szexre kellenél. Megelégednél ezzel vagy elküldenéd, esetleg próbálnál vele ( még ezek után is ) komolyabbat kialakítani?
2011. okt. 16. 16:03
 1/6 nielindi ***** válasza:

nem mennék bele ilyen helyzetben a szexkapcsolatba.

ha ő egyértelműen megmondta, h csak dugni akar és te szereted, akkor tönkretennéd magad. halvány esélyed lenne rá, h komolyabbra fordul a dolog, de igy is szenvednél. nem tudnád ugy kezelni sem őt, sem a 'kapcsolatot', ahogy ő.

2011. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elküldeném...ne számíts semmi jóra tőle, én is ilyen helyzetben voltam a tavaly, de miután megmondta, hogy csak a szűzességem akarja elvenni, nem foglalkoztam vele többet...semmiképp se feküdj le vele, még a végén reklámozni fogja a dolgot és beéget mindenki előtt, mondván, hogy egy liba vagy aki csak úgy odaadod magad bárkinek.

19 L

2011. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tudnám magam csak a szexhez tartani, akkor megelégednék vele és a szeretőm lenne.

De én nem ilyen vagyok, szóval én megszakítanám vele a kapcsolatot, megpróbálnám elfelejteni és keresnék egy olyan férfit aki szeret is.

2011. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem tudja, hogy szeretem.. talán el kellene mondanom neki?


abban 100 %ig biztos vagyok, hogy soha nem bántana és nem okozna nekem fájdalmat

2011. okt. 16. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
így józan ésszel végig gondolva, azt mondom hogy nem, hisz nem vagyok kurv@. de a helyzetbe belegondolva, úgy tudom a legtöbb igazán szerelmes ember nem tud józanul gondolkodni és dönteni. szóval ha tényleg úgy érezném hogy ő a nagy Ő, akkor valószínű hogy belemennék egy ilyenbe, legalábbis megpróbálnám. hisz legalább a szex ideje alatt együtt lehetnék vele.
2011. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LadyLee ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: ha tényleg szerelmes vagy, hiába tudod, hogy neki csak arra kellesz, kívánod a közelségét és az érintését és úgyis belemész - bár tudod, hogy sérülni fogsz. Valószínűleg én is ezt tenném.


Egyébként szerintem fogd fel úgy, hogy legalább őszinte: Nekem ifjú koromban, amikor még naívabb voltam, inkább szerelmet hazudott a srác, akiért én teljesen odavoltam, csak azért, hogy megkaphasson. Persze utólag minden kiderült - sokkal rosszabb volt, mint ha az elején tisztázzuk, hogy akkor ez most csak szex.

2011. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!