Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Milyen ruha izgat fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen ruha izgat fel titeket? Milyen darabok indítják be a fantáziátokat? (És itt most nem a fehérneműre gondolok. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 17:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Farmer pólóval(inggel és mezítláb. :) Lábfétises vagyok, nekem fontos a szép lábfej. De terméseztesen ilyen hidegben az utcán egy szép bőrcsizma is megtszi. De ne tornacipő, az gagyi egy nő lábán (csaj viseheti, de nő nem).


Másik izgató dolog a szoknya. Pláne ha vékony derekú vagy. Hozzá egy közepes sarkú cipő (ami még nem egészségtelen, max 4-5 cm) és egy ing.


Engem ezek izgatnak fel. Ilyenkor nem csak a nőt nézem meg, hanem a ruháját is és jobban megkívánom. Lezser elegancia.

2011. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én is valami szoknyára gondoltam... Csizmával meg cicanacival. :)

Mellesleg nem hordok tornacipőt. :D

2011. okt. 18. 16:37
 13/28 anonim ***** válasza:

valaki írta hogy éva kosztüm,és igaza van.a legjobban akkor izgat fel ha nincs rajta ruha.linkelem is a képet.


[link]


am ezek: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


majdmég később írok,de most nem volt többre időm,de remélem ez ért valamit.mert legalább linkeltem.ja és mikorra kell amúgy?mikor találkoztok?


16/F

(ui.tudom hogy én még csak egy kis pöts vagyok,meg stb. megkaptam már egy párszor,de gondoltam rosszat mindenesetre nem csinálok még ha a kommentem nem is hasznos)

2011. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Hát... Köszi... Válaszod tényleg hasznos volt. :D
2011. okt. 18. 17:09
 15/28 A kérdező kommentje:
Egyébként jövőhétre. :D
2011. okt. 18. 17:10
 16/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, mivel aranyosan vagy itt, ezért adok képeket is. Mivel ősz van, nem akarok nyári felszerelést linkelgetni. Nyáron bőven jó a farmer rövidnadrág inggel és egy szandállal (mindenem a mezítelen női láb, csak ne papucs legyen, a szandál elegánsabb).


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Térd csizma azt télen imádom a csajokon! Dögösít!
2011. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat is! :)

A hosszú csizmát még nem venném elő, majd mással kompenzálom. :D

2011. okt. 18. 17:24
 19/28 anonim ***** válasza:

most nem azért,de a papucs az sokkal jobb.mi az hogy elegánsabb?ne elegáns legyen egy csaj,hanem vagány laza,(nem összekeverendő a ku.rvával)és könnyen lehessen vele közös témát találni,jót dumálni.tehát ne ilyen úrihölgy legyen,és ilyen komoly témákkal stb...modjuk ez a papucs téma per-pill tárgytalan.nem tudom kérdező,de az előző kommentem nagyon elb [link] tudom azok a ruhák mennyire alkalmasak ilyen időben.


am nekem az ilyen is tetszik így ruhához: [link]


ha átmegy hozzád (vagy te hozzá,ez most részletkérdés)akkor meg ez: [link]

az ilyen csizma: [link]


16 /F

2011. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"az előző kommentem nagyon elb [link] tudom azok a ruhák mennyire alkalmasak ilyen időben."

az előző kommentem nagyon elbazstam nem tudom azok a ruhák mennyire alkalmasak ilyen időben.

bocsi elírtam az előbb.

2011. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!