Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak miért olyan borzasztóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért olyan borzasztóan nehéz veletek?

Figyelt kérdés

Miért kell taktikázni udvarláskor, miért nem lehet elmondani, hogy mit gondoltok?


Egy örök rejtély tud lenni egy férfi és fejtsem meg. Akarja a közelségem, de mégsem.


Akkor mit is gondolhatnék, tehetnék még? :( :( :(


2011. okt. 16. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát jó végülis a nőknél mindig lehet tudni mire gondolnak ...
2011. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy oda vagyok érte, én is tudom, hogy kedvel.


Akkor miért nem lehet lépni, miért kell taktikázni?


Vagy miért nem hagy békén?

2011. okt. 16. 19:54
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg oka lehet... fél hogy mégsem jön be neked, vagy ha túl nyílt lapokkal játszik azt hiheted h túl rámenős és elijeszt... vagy félénk alapból... vagy azt hiszi hogy csak játszol vele... vagy attól fél hogyha utána mégse jön össze akkor furcsa lesz köztetek a viszony és azt sem akarja ... vagy... hé várjunk csak , most magamról beszélek ?
2011. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 1mh0t3p ***** válasza:
Nem tudom, nem írtad mennyi idős vagy. De ha gondolod tegyél fel mindent egy lapra. Odamész hozzá lesmárolod s lesz ami lesz. Ugyanis a fiuk (tinédzser korban) hihetetlenül félénkek, félősek tudnak lenni... :) 38/F
2011. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

20:04-es! :) :)


Egyébként nem bántani akartam a férfiakat, elnézést. Csupán van valaki az életemben, aki belépett, de nem akar a része lenni, mert nem tesz érte, de mégis keres, jön....

2011. okt. 16. 20:12
 6/21 A kérdező kommentje:
:) 31 évesen már túl van a tini koron. :)
2011. okt. 16. 20:13
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha már ott ül mellettem, kettesben vagyunk, miért nem lép???????? De úgy néz rám, hogy már csak a hülye nem veszi észre a lényeget. Értem a nézését, viszonzom is, a mosolyt is, keresem is, akárcsak ő. De miért neeeeeeeeem? :(
2011. okt. 16. 20:15
 8/21 anonim ***** válasza:

tök jó hogy így gondolod... én mindig őszinte voltam, vagyok, azt hiszem leszek is. Ugyanakkor a lányok akikkel összehoz a sors ők egyáltalán nem, ráadásul az őszinteségtől egyenesen megijednek, viszolyognak... de az aki taktikázik az általában eléri amit akar.

akkor mi legyen?

2011. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Héhaver!


Nem az őszinteségről van szó. Imádom őt, nem is kívánhatnék magam mellé jobb társat nála. Csak ez a 1-et előre, 2-őt hátra játék kikészít már.

2011. okt. 16. 20:21
 10/21 anonim ***** válasza:
jujj..ez rohadt jo kérdés,eskü várom a válaszokat rá.Végig olvasom mind.
2011. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!