Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már megvan a kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már megvan a kölcsönös szimpátia, hogyan fordítsam a közeledés felé a férfi figyelmét?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini, tapasztalatlan sem, de az a férfi, akit most megismertem, annyira óvatos és megfontolva haladó, hogy valamit tennem kell, hogy végre egy pár legyünk. :)


A szexel kapcsolatos dolgokat mellőzzétek, tudom kapok párat, de komolyan kérdezem.


2011. okt. 17. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Párszor érintsd meg a kezét, a karját, de csak "véletlen". :)
2011. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a cicidet.
2011. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na igen, erre már gondoltam, de mégis hogyan kivitelezzem, hogy ne legyen gyanus?


És erről mit gondolsz, van egy szokása, amit nem értek.


Elég közel szokott hozzám állni, valahogy én sem veszem észre, de közel vagyunk egymáshoz. Gyakran belép a hátam mögé, én felé fordulok. Esetleg arrébb lépek, akkor ő is jön.


Érted mire gondolok? "galambtánc" :) :)

2011. okt. 17. 14:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne siettesd szerintem.

Ha félénk a férfi, akkor az ellenkezőjét is elérheted vele.

Még félénkebb lesz.

Ki fog alakulni magától.

Ha nem, akkor pedig arról nem te tehetsz, hanem ő, mert akkor valószínűleg nem is igazán akar kapcsolatot.

2011. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbáljuk már az érzelmek irányába terelni a témát, kérem szépen! :)
2011. okt. 17. 14:54
 6/14 anonim ***** válasza:

ha nem tudja megától, akkor nembiztos hogy ő is akarja vagy nem tudom...

mindenképpen mosolyogj rá meg mutass olyan jeleket amiből rájön hogy szabad a pálya... ha nincsenek jelek nemérdemes sok energiát belepazarolni úgyis csak rossz vége lesz...


21/f

2011. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Nem is értem, hogyan lehet egy ilyen férfi egyedülálló 29 évesen?
2011. okt. 17. 14:55
 8/14 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem küldi a jeleket csak én vagyok hülye és nem viszonzom kellően. Nem tudom, ilyen a természetem.


Mégis mit tehetnék, hogy értse már végre én is akarom?


Egyértelmű, hogy kedvel, mások is mondják, mert látják.

2011. okt. 17. 14:57
 9/14 anonim ***** válasza:

"ha nem tudja megától, akkor nembiztos hogy ő is akarja vagy nem tudom...

mindenképpen mosolyogj rá meg mutass olyan jeleket amiből rájön hogy szabad a pálya... ha nincsenek jelek nemérdemes sok energiát belepazarolni úgyis csak rossz vége lesz..."


Igen, így gondoltam én is.


Nyilván, ha tetszik neked, akkor olyan jeleket küldesz felé, hogy azt fognia kell.

És, ha te is tetszel neki, akkor fogja is, és reagál rá.

Tehát ő is lép valamit, aztán te is, és így kialakul.


De siettetni, meg beleavatkozni szerintem sem kell, mert valóban nem szokott belőle kisülni semmi jó.

2011. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de gondolom barátnője azért volt már nem?
2011. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!