Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez amolyan "városi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez amolyan "városi legenda"?

Figyelt kérdés

Ma fél füllel hallottam,hogy az egyik osztálytársam,a másiknak mondta/mesélte,hogy sokkal tovább bírja az ágyban,ha makkját befújja egyszerű érzéstelenítővel(amit vény nélkül is lehet kapni gyógyszertárakban,sebekre).


Ez igaz lehet,vagy inkább egy nagyot hazudott?


2011. okt. 17. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kapni vény nélkül, mert a lidokain spray vényköteles. A krémet kaphatja meg vény nélkül, és az tleg működik. Már ha fel tudja állítani az elérzéstelenített farkát. Én péniszgyűrűvel próbáltam, de úgy veszélyes. Megkeményedett mint egy kő, és le sem akart állni vagy fél óráig, míg ki nem ment az érzéstelenítő hatása. Hiába csináltam bármit is, nem éreztem, nem tudtam elélvezni. Azt hittem már amputálni kellesz. :D
2011. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Működhet simán, de én inkább megtanultam kontrollálni a gátizmaim, és akkor élvezek el, és annyit, amennyit akarok, nem a p0csömet fújkálom mint egy idi0ta.


Talán te is inkább tanulhatnál önkontrollt. :)

2011. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:14


Írtam e-mailt!

2011. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem érzel semmit közben, akkor mi értelme az egésznek? Ennyi erővel csatolj fel a sajátod fölé egy műfarkat, és az első fél órában használd azt! Úgy még a méret is szabadon állítható a csaj igényei szerint. :P
2011. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!