Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smároltam 1 éve egy diszkóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam 1 éve egy diszkóban egy lánnyal. Nemrég ráírtam és emlékezett rám. Ez jó jel? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jóubeza:D
2011. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak azért emlékszik mert büdös volt a szád! :D
2011. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

utolso nemhiszem.

sőt még arra is hogy hol, mikor...:|



akkor másnap ráírtam, de azt mondta nem akar semmit. most nemrég megint másodszorra és tudta kivagyok. csak nemfelejtett el de mier?:D

2011. okt. 17. 22:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Valóban jó jel, kérdezd meg hogy nincs e kedve megint csinálni valamit ha már így emlékszik (komolyan).
2011. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
vagy azért emlékezet rád mert valamit elkapott tőled XD
2011. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Smartguy86 ***** válasza:
Már csak egy kérdésem volna: Mire vártál 1 évig???
2011. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nemtudom. akkor váltottunk pár levelet, azt mondta nem akar semmit. azóta nem is láttam. most megint ráírtam és tudta kivagyok.


allitolag nemsok pasija volt, de most epp van egy ideje, megse mentem ki a fejebol.

2011. okt. 17. 23:10
 8/16 Smartguy86 ***** válasza:

Ez így első hallásra annyit jelent, hogy elég mély nyomot hagytál benne. Ami persze lehet negatív értelemben is... Tudja, hogy kitől tartsa távol magát. Sorry.


Ha valaki csak rád vágyna, akkor nem mondaná sose, hogy most bocs de nem. Még játszmázásból sem...

2011. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon rossz jel.
2011. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már boccs, de így h leírtad h váltottatok pár levelet, elég más a szitu. Nem scak annyi volt h smároltatok. Én is emlékezek mindenkire, akivel már váltottam 1-2 üzit. Még arra a lányra is aki azért jelölt be, mert összekevert egy druszámmal... Sztem ne éld bele magad, mert ez semmit nem jelent.
2011. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!