Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, kitől tudhatja meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, kitől tudhatja meg az ember, hogy mi a baj vele?

Figyelt kérdés

Sosem voltam sikeres a lányok terén, az eredményességem a nullához konvergál. Nagyon bánt, ezért próbáltam utánajárni, mi lehet a baj. Elvileg a külsőm rendben van, a magatartásommal sincs probléma, de mégis, sehogy sem megy.

Több nőismerősömet is megkérdeztem már erről, de egyik sem mondott semmi rosszat. Volt olyan, amelyiknél már a hangomat is felemeltem (oké, nem volt szép dolog, de megértő volt), hogy mondja már meg, mi a gond, de képtelen volt bármit is megnevezni.

Van valamilyen megoöldás? Úgy értem szakember, teszt, bármi hasonló, amiből többet megtudhatnék a problémámról és a megoldásról?


2011. okt. 18. 10:30
1 2 3 4
 1/40 Smartguy86 ***** válasza:

Kár ehhez szakembert keresni. A lány ismerőseid azért nem mondtak semmit, mert ők még barátnak se igaziak. Nem is ismernek téged, akkor hogyan mondanának véleményt? Ha esetleg összebarátkoznál velük, mélyebben, és kinyílnál, akkor tudnának rólad dolgokat. Sejtem, az a legnagyobb bajod, hogy nem mered kifejezni az érzelmeidet, nem tudod megmutatni a lányoknak, hogy őket akarod. Ehhez fel kell nőni, meg kell érni arra, hogy férfiként nézzenek rád!


Amúgy ajánlom neked Csernus doki könyveit (A nő, A férfi)

2011. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Menj el prostihoz.
2011. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm, majd kiveszem őket a könyvtárból.

Második: attól még nem leszek sikeresebb.

2011. okt. 18. 10:58
 4/40 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nekik tényleg nincs bajuk veled, csak neked van bajod magaddal.

Ha bajod van magaddal, nincs önbizalmad, ez pedig sokak számára nem vonzó.

2011. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
háát, önbizalmam az tényleg nincs.Sajnos. :(
2011. okt. 18. 11:30
 6/40 anonim ***** válasza:
szerezz egy csajt az első után már könnyebben fog menni ha " bejárattad " magad, mint a motort télen bazzeg
2011. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
A bejáratás miatt javasoltam én is prostit. Lazábban fogsz ismerkedni, mert már valamilyen szinten megtapasztaltad a női test közelségét. Nem tudom hány éves vagy, de én tapasztalat nélkül vagyok 23, és bizony komolyan fontolgatom az örömlányt. Van egy olyan gyanúm, hogy megváltana, új és jobb embert faragna belőlem.
2011. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
új és jobb embert a saját fejedben faraghatsz magadból! azt hiszed a szex olyan nagy dolog, majd rájössz, hogy csak fejben változtathatsz magadon
2011. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Smartguy86 ***** válasza:

Ez már ezerszer ki lett tárgyalva. A prostizás, a fizetett szex NEM növeli az önbizalmat. Nem saját erőből érted el, hanem a pénzedért dughatsz.


Könnyű préda = kis sikerélmény = kis önbizalom

Nehéz préda = nagy sikerélmény = nagy önbizalom


Nincs más mód!

2011. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Smartguy, te véleményem szerint elég jó tanácsokat szoktál adni, csak mégis mitévő legyen olyasvalaki, akit a nők elküldenének a francba szimplán azért, mert nem volt kalandja? Lehet rejtegetni egy tapasztaltabb egyénnek, aki ígyis-úgyis kiszagolja a bibit. Egy szűz pedig megijed a vak vezet világtalant elv alapján. 20 alatt még kevésbé necces ez a helyzet, de afelett manapság már elég komoly problémának számít, sőt, le is nézik az ilyen férfit. Sőt, még férfinak se lehet nevezni.
2011. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!