Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de minden áron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de minden áron elakar tőle választani. (? )

Figyelt kérdés

Kb 1hónapja ismertem meg egy fiút,és tényleg szeretjük egymást, most is mindent megteszünk egymásért.

De van egy személy aki nem engedi,hogy vele legyek,mindent megtesz azért hogy rossz legyen nekünk. Csak azért mert a fiú cigány,de egyébként nem mondaná senki rá hogy ő cigány,mert nem látszik,tényleg nem!!és nem is rossz srác,nincsenek ügyei,megilyesmi.


Azon kívül,hogy szeretjük egymást és ragaszkodunk egymáshoz, Mit tehetnénk ez ellen hogy ne válasszon el minket? bármit megtenne:S

egyébként beszéltem a személlyel de nem fogadja el,hogy szeretjük egymást ,és hogy ez a lényeg:S


17L.


2011. okt. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Várd ki a 18. életévedet, akkor már azt tehetsz amit csak szeretnél. Szüleid pedig már nem szólhatnak bele, persze számolj azzal is, hogy megszűnik a támogatásuk.


Sajnos csak ennyit tudok, írni, mert ebben a kérdésben nem tudok pártatlan lenni, de ezt nem fogom részletezni, nem szeretnék a lelki világodba gázolni.

2011. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szüleid elfogadják?

Mondjuk ha az én lányom állna össze 1 cigánnyal hát nem biztos hogy azt a napot már otthon kéne töltenie tőlem lehetne akár milyen rendes

2011. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szüleim még nem tudják. Testvérem ellenzi nagyon
2011. okt. 18. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
igaza is van a testvérednek ne haragudj hogy ezt mondom és szerintem szüleid sem fognak ugrálni örömükben
2011. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a testvér önkényes módon csinálja ezt, az baj, esetleg beteges. Testvér nem nevelhet (általában), főleg nem a szülők háta mögött. Vannak olyan megbízható, felelős felnőtt ismerőseid, akivel ezt át lehet beszélni?


Ha meg nemcsak ez baj, hanem egyébként valami rossz levegő van otthon a családban (félelem, durvaság vagy szélsőséges szeretethiány), akkor meg amúgy is érdemes külső segítséget kérni


[link]


A korai szerelmi kapcsolatokkal valóban érdemes óvatosnak lenni, ha az otthoni rossz légkör hajtja bele az embert, de ez cigány kérdéstől független dolog. Az általam ismert cigány emberek sokfélék voltak, ugyanúgy mint mi. Igazából az a lényeg, hogy ne kerülj sebezhető helyzetbe, és lelkileg elég stabil lehessél, ha meg korai a dolog, legyen lehetőséged várni, tanulni.

2011. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!