Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mamám szerelmét hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamám szerelmét hogyan tudnám megkeresni budapesten?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem vele telefonon,vidéken lakik,de előhozta nagy szerelmét,és könnybe fakadt:) 20 éve lehetett,hogy balatonon találkozott a nős férfival, de mégis azt mondta nekem, úgy pillantottak egymásra és olyan sokáig, hogy a levegő is megdermedt, de mamám nem lépett inkább. És még most is teljesen tisztán emlékszik rá, és csak sejtése, hogy budapesten lakik:) Azt mondja egyszer látta a TV-ben az unokájával, de szerintem csak elnézte, de állítása szerint kreol bőrű, barna szemú/hajú mostmár kopasz a Tv-ből ítélve:)
2011. okt. 18. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

hát, nagyon szép amit tenni akarsz, de sajnos nem tudunk segíteni.

de neked sok szerencsét ;)

2011. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sörensen ***** válasza:
Sehogy, de tanulj a nagyi hibájából. Vagy a bölcsességéből. (Ki tudja, érdemes lett-e volna ezért egy házasságot szétrombolni?)
2011. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok sajnos, de ez a történet nagyon aranyos! :)
2011. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Làttad a " Letters to Juliet" c. filmet? Ez annyira hasonlit a filmbéli torténetre :) Sok sikert
2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mikor, melyik műsor volt, és nézd meg a csatorna archívumát!
2011. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátok közt jelenetbe lödd be azt a kérdést h "Ki akarta B*ni a mamámmal a balcsin?" akkor hátha jelentkezik...
2011. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam,hogy lehetetlen megtalálni,csak aznap,olyan furcsa volt hallgatni,hogy ennyire kijött belőle:) De köszönjük..A levelet Júliának még nem láttam,viszont hallottam,hogy jó film,majd belenézek:))
2011. okt. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!