Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ilyen lelketlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen lelketlenek kedves gyakoris lányok?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal leveleztem már innen, sokkal cseréltünk facebook profil linket is, csupán csak kíváncsiságból, így még az sincs benne, hogy nem jövök be nekik, semmi ilyen témában nem voltam egy lánnyal sem. Mégis 10ből 2 lány válaszol a csere után. Én a hülye fejemmel még irreálisan is szoktam bókolni mindenkinek, hogy kicsit jobb kedvre derítsem a személyt. Erre rengetegen annyira sem képesek, hogy a második levelemre válaszoljanak annyit, hogy mégis mit láttak azon a nyavalyás profilon, ami a kommunikáció beszüntetését eredményezte. Ez szerintem nagyon szemét dolog, hogy ennyi tiszteletük nincs már a másik ember felé. Vagy van valami értelmes magyarázatotok erre?
2011. okt. 18. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Annyi az oka, hogy itt olyan kritériumokat sorolnak a férfiak, amihez minimum adonisznak kell lenniük.

A sok buta liba nem lát át a szitán.

Levelezz értelmiségiekkel.

2011. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert nincs bennük annyi gerinc, h megmondják, h nem akarnak tőled semmit, mert ronda vagy.
2011. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én nő vagyok, ezért biztos másként gondolkozom, de cseppet sem érezném jobban magam attól, ha valaki visszaírna, hogy "bocs, de kifordul tőled a belem, szóval inkább hagyjuk...". Neked ez miért jelentene könnyebbséget?
2011. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl mindenkinek visszaszoktam írni. :D
2011. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én sem akarok 99,99%ban semmit sem, talán egyszer láttam olyan lányt akire azt mondtam hogy na... :) Hogy na is lett belőle. :D Szóval végül is megtalálom azt aki nekem kell, csak azért elég bántó, hogy csupán a külsőm miatt(gondolom!?)nem beszélgetnek tovább. Simán általános dolgokról volt szó.


Amúgy értelmiségi lányokkal próbálok ismerkedni, de úgy látszik nem nagyon sikerül. :) Kevesen vannak az az igazság.

2011. okt. 18. 20:52
 6/12 A kérdező kommentje:
20:50: Nem ilyen válaszra gondoltam. :) Simán csak mondhatná, hogy máshogy képzelt el, és kész. Nem haragudnék meg. Az a bántó, hogy ember számba sem vesznek. Pedig intelligens vagyok és normális.
2011. okt. 18. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak találgatni tudok, de lehetséges, hogy a sok bókot nyomulásnak veszik, azt hiszik, hogy szexre utazol... nem tudom.
2011. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó, mondjuk, lehet nem a legjobban bókolok amúgy. Poénból általában azt írom, hogy elkapnálak, lőnélek mint a téli palotát, feltűznélek a bajonettemre stb, de úgy gondoltam, hogy írásomból, beszélgetésünkből már le jött, hogy csak viccből írom, és egyébként intelligens férfiú vagyok. :D


Viszont most, hogy így mondod, lehet ezért nem kapok választ. :D

2011. okt. 18. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen bókokat lehet, hogy inkább hanyagolnod kéne.. legalábbis eleinte :)
2011. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van kolbász volt a jeled az óvodában vagy mi? Ne így bókolj te szerencsétlen! Ha normálisan tudsz beszélgetni velük és nem nyögöd be a poénjaid talán még sikered is lehet!
2011. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!