Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ilyen lelketlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen lelketlenek kedves gyakoris lányok?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal leveleztem már innen, sokkal cseréltünk facebook profil linket is, csupán csak kíváncsiságból, így még az sincs benne, hogy nem jövök be nekik, semmi ilyen témában nem voltam egy lánnyal sem. Mégis 10ből 2 lány válaszol a csere után. Én a hülye fejemmel még irreálisan is szoktam bókolni mindenkinek, hogy kicsit jobb kedvre derítsem a személyt. Erre rengetegen annyira sem képesek, hogy a második levelemre válaszoljanak annyit, hogy mégis mit láttak azon a nyavalyás profilon, ami a kommunikáció beszüntetését eredményezte. Ez szerintem nagyon szemét dolog, hogy ennyi tiszteletük nincs már a másik ember felé. Vagy van valami értelmes magyarázatotok erre?
2011. okt. 18. 20:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jaj ezekkel csak a kedvességem próbálom leplezni. :) Illetve neten minek legyek komoly, normális? Főleg ha nem is célom semmilyen olyan jellegű kapcsolat kialakítása. :)
2011. okt. 18. 21:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Az odáig rendben is van, nagyon jó ha humoros vagy, de ha a lány nem tudja hogy amit mondasz az poén, akkor kellemetlen is lehet. Bár általában azért ez látszik, de leírva nem mindig érződik a hangsúly meg ilyenek és így nehezebb. Néha félre lehet érteni
2011. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!