Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok vele, ha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok vele, ha az én helyemben lennétek ezek után?

Figyelt kérdés
Áprilisban próbált felszedni egy srác, de én nem ismertem akkor, őt pedig túl nyomulósnak gondoltam. Egészen a mai napig, amikor meglát bámul, de augusztus végén megláttam őt egy másik csajjal ölelkezni és összebújni. De most megint elkezdett érdeklődni irátam a srác én pedig nem tudom, mi legyen kérdezzek rá ezzel a csajjal kapcsolatba, vagy hogy?
2011. okt. 19. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán.
2011. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az augusztusban volt. Nem jártatok, semmi közöd hozzá, előtted kivel volt. Ha most nincs senkije, és neked bejön, akkor járj vele. De ha eddig elhajtottad, nem lehet, hogy csak azért érdekel, mert mással láttad?
2011. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miután elutasítottam, akkor tetszett meg, minél többet láttam. És nem tudtam elhinni, hogy végre kellek egy olyan férfinak, aki nekem is nagyon tetszik, és azt hittem, hogy csak ki akar használni.
2011. okt. 19. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Látjátok lányok ez a baj. Hamar lapátra tesztek bennünket és utána mindig loholtok a nyomunkban. Ez egyáltalán nem nőies viselkedés. Szóval nektek a macho kell, nekünk meg A Nő.
2011. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!