Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti lennétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti lennétek olyan lánnyal akivel az egyik legjobb barátotok előtte (2hónapja) kavart?

Figyelt kérdés

2hónapja kavartam egy fiúval,csók,semmi sex mivel túl nyomulós volt én pedig nem akartam elsijetni. Elutazott 2hétre,és igy nem beszéltünk ez idő alatt, amikor visszajött irt,de nem volt semmi.

Megismertem a barátját,és beszéltünk párszor neten,buliban összefutottunk,beszélgettünk.

Tudom,hogy tetszem neki,nem mondta ki,de tuti!

És az lenne a kérdés,hogy kavarna velem?? Vagy a barátja miatt nem?.

A barátja tuti,hogy féltékeny,látszott hétvégén. :)

L


2011. okt. 26. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
simán :D
2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első ezt örömmel hallom. :D
2011. okt. 26. 19:58
 3/10 anonim válasza:
11%
a legmocskosabb legundorítóbb "barát" jár a barátja volt nőjével
2011. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hogy a viharba ne már! :)
2011. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De ha nem járt a fiú a lánnyal,csak kavartak?!

Akkor a barátja a fiúnak mért ne kavarhatna vele?

2011. okt. 27. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Sosem járnék a spanom excsajaval vagy olyan csajjal akihez neki valaha köze volt. Max ha ketten visszük el, de akkor csak 3 asban. Ezek íratlan tesó-szabalyok.
2012. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn ezt a logikát sosem èrtettem...mièrt baj az, hogy ha a VOLT barátnőjèvel kavar? ... Már szètjöttek, qkkor meg mi baj van vele? Mondjuk ezidő alatt járt 5 csjjal, ès akkor azok a lányok már a fiúk szemèben is levegő(k) ? Ez már velünk lányokkal is kitolás..
2016. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

két külön dologról kérdezel. kavarás az, amikor legyen, ami lesz. én inkább a helyedben nem csinálnám (nyilvánosan).


velem is megtörtént egyébként. egyik nap vége lett, másnap már hívott a barátja találkozni. nem sejtettem, hogy akar valamit, de szomorú voltam, beszélgetni akartam és nem egyedül lenni. most együtt vagyunk.

2016. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7,


az a baj vele, hogy találkozni is kell, ha sokat van együtt a 2 jóbarát. és megvan rá az esély, hogy valaki neheztel amiatt, ami volt, becsapva érzi magát, csalódott.


mindenesetre van, amikor megéri vállalni a kényelmetlenséget, aztán idővel vagy lekopik a barát, vagy az új kapcsolat megy tönkre, vagy csak megszokjuk a helyzetet.


előző

2016. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi lett?
2022. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!