Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy szabad lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy szabad lány elutasít, mi az első gondolatotok, miért tette?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztaltam többször is, hogy amikor egy fiút elutasítok, akkor mindjárt azt hiszi, azért tettem, mert csúnyának tartom. Pedig egyik esetben éppen egy hosszabb kapcsolaton voltam túl, nehéz szakítás volt, igy nem volt kedvem uj kapcsolatba lépni. De hogy magyarzom ezt el? Ezért szoktam ilyen és hasonló esetekben azonnal lezárni a dolgot, mielőtt még elkezdődhetett volna bármi is. Hogy ne keltsek benne feleslegesen reményt.
2011. okt. 19. 22:10
 12/17 A kérdező kommentje:
De van, hogy belemegyek a randiba, és ott kiderül, nem tetszik a srác személyisége. Nálam ez a fontosabb, ez viszi a legtöbb pontot. Igy ilyen esetben is minél hamarabb lezárom a dolgot, igy kevásbá fáj, mint hogyha hagytam volna, hogy jobban belémszeressen. Az iszonyú nehéz tud lenni, egy ilyen srácnem kiadni az útját. Hogy tutódod, hogy szeret, de te nem szereted viszont.
2011. okt. 19. 22:12
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

"Nah úgy birom hogyha valaki az IQ-val vág fel aminek egyébként több köze van a lexikális tudáshoz mintsem az inteligenciához! Másrészt ilyen esetben inkább az EQ visz mindent! ;) DEBIL! :D"


Az IQ-nak a lexikális tudáshoz? :D A lexikális tudásnak inkább a szorgalomhoz szerintem (ezért van sok intelligenciahiányos diplomás). Az IQ nevében pont intelligenciát jelent az I. Az érzelmi intelligenciának meg valóban több köze van a párkapcsolatokhoz, de te jöttél azzal h hülye vagyok! Debil! Üdv. :D

2011. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, akkor csak 1 oka lehet: nem vittem be neki megmutatni az új W Passat CC-m kulcsát. Más ötletem nincs.
2011. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ha már annyira a személyiség lenne a mérvadó akkor azt hiszem nem egy illetve nulla randi után kellene dönteni nem? mert tegyük fel találkozol egy olyan sráccal aki másnak tűnik mint ami valójában...

miért szerinted mit kellene higgyek ha a lány egyszerűen nem mond semmit? sőt még nemet sem "hajlandó" egyértelműen mondani? kedves kérdező

2011. okt. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

amúgy pedig ha annyira korrekt akarnál lenni akkor talán egyszerűbb lenne megmondani az igazságot, esetedben azt, hogy most léptél ki egy kapcsolatból és ezért nem szeretnél senkivel "találkozni". ezzel nem hagyod kétségek között!

de nyilván sokkal egyszerűbb nem mondani semmit, had higgyen azt amit akar, ellenkező esetben te is -ti lányok is- nyilván ezt az opciót preferálnátok...

2011. okt. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ha egy lány visszautasít annak csak az lehet az oka hogy:

nem talál vonzónak

vagy mást szeret

2016. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!