Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves elmúltam - érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves elmúltam - érdemes ebben a korban webkamerás erotikus munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Nem vesznek fel sehova dolgozni, pedig sok szakmám van mégsem tudok elhelyezkedni. Elegem van az örökös visszautasításból, munkanélküliségből. Csinos 35 éves nő vagyok, olyan Dobó Katás külsővel. Úgy gondoltam, regisztrálok egy webcam chat-es oldalra, mint előadó. Úgy látom, ezeken az oldalakon a többség húsz év körüli. Szerintetek lenne igény egy csinos harmincas nő műsorára? Vagy már kiöregedtem belőle?

Kizárólag korrekt, segítő szándékú választ várok, ítélkezést, fahumort nem kérek.


2011. okt. 20. 15:37
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:

Értékelem a humorodat, nagyon szeretem a Csinibaba c. filmet, aranyos a jelenet - de úgy gondolom, létezik olyan körülmény, anyagi helyzet, kilátástalan álláskeresés, mikor az ember igenis, fütyül a világ véleményére.

Érdekes, ha az utcán kéregetőt látnak, vagy a szomszéd, vagy barát kerül rossz anyagi helyzetbe - hajlamosak az emberek félrenézni.

Hát, ajánlom nekik - nézzenek félre akkor is, ha véletlenül (nyálcsorgatva) rábukkannak a világhálón ismerősük pikáns képeire.

2011. nov. 23. 23:12
 52/58 anonim ***** válasza:
Na, hogy megy? :)
2012. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

Két hónapig csináltam. Nem ment rosszul, egy százast megkerestem ezalatt az idő alatt, de már nincs hozzá gyomrom.

Privit ne írjon senki, nem szeretnél levelezni senkivel.

A társadalmat teszem felelőssé, hogy becsületes nők erre kényszerülnek.

2012. ápr. 15. 12:31
 54/58 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes, hogy az én női ismerőseim nem szorulnak rá...
2012. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Örüljenek neki!
2012. ápr. 15. 19:28
 56/58 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég régi a kérdésfelvetés, de remélem, még visszatérsz.

Én nemrég töltöttem be a 30-at, hasonló dolgon gondolkodom, mint te. Nemrég jelentkeztem egy modell-céghez, de ott elutasítottak (szerintem a korom miatt).


Ajánlották, a sexchat.hu-t, erre visszaírtam nekik, hogy nem szeretném, ha az öcsémmel összefutnánk. Borzasztó lekezelő hangnemben válaszoltak, mintha nem is lennék ember. Hogy belőlem sose lesz modell aki milliókat keres stb. Kevés híja volt, hogy válaszoljak: én nem milliókat akarok vele keresni, pusztán MEGÉLNI! (De tényleg) Az adott cég szerintem biztosan rengeteget keres a modelljei után. /Bár azt írják az oldalukon, hogy ingyenesek, és minden egyéb bla-bla/ (Akit érdekel, szívesen elküldöm a leveleink másolatát priviben)


Most jelentkeztem két chat-modell stúdióhoz, amelyek helyileg elég közel vannak: az egyiknél a későbbiekben lehetőség van távmunka végzésére. Hát majd meglátom.


Remélem, nem lesz ilyen ordenáré stílusuk, mint az előbbi cégnél.


Legalább addig legyen valami munkám, amíg mást nem találok.

Te abbahagytad? Mennyit kerestél vele? Ha gondolod, írd meg a választ.

2013. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ide nagyrészt buta tizenévesek írnak:d


30,sőt 40 felett is vannak szép nők,férfiak.

Persze nálunk itthon a 90%-uk elhanyagolt.


Én 26 éves fiú vagyok és én is elgondolkodtam rajta,hogy csinálnám.Egy nőnek sokkal egyszerűbb azért,pl orgazmus színlelése.Stb.

2014. júl. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
52%

A kérdéstől függetlenül érdekes megnézni hogy változott a kérdező hozzálássa.


Először leírja hogy nem talál munkát stb stb., persze most nem a kérdezőt kell értékelni csak ugye hogy, elindult oké naivan leírja, hogy ez a legtisztább hiper-szuper meló, jó az első pár oldal igazából szerintem egyáltalán nem érdekes.


Ott a kérdező csak magát védi 15 évesekkel szemben..


Igen,, aztán eljut oda, végig azt bizonygatva hogy márpedig ez tök jó munka, meg aki ellenzi az hülye, és igazából a társadalom is hülye és amúgy is kit érdekel.


! És mondom most itt nem arról van szó hogy a kérdező hülye-e vagy sem. !


Aztán itt már van 1-2 hozzáértősebb comment, és a kérdező leírja hogy inkább eláll a dologtól, de azért valahol talán érezni hogy ááh úgyis belevág, csak megerősítést akar, jó.


Végül is úgy látszik elvállalja, teljesen tiszta ügy stb. meg még győzködi magát hogy áh nem is rossz ez.


Jó és aztán jön a vége, ahol még az első mondatból úgy tűnhet, hogy óóh nem is ment rosszul, mondjuk aztán röghtön egy százast megkerestem, na hát 2 hónap alatt ha tényleg 100k hááát.


És aztán igazából a nem ment rosszuból átmegy az egész abba hogy a társadalom hibája az egész, akik régen még semmit se számítottak, ja meg ugye az eddig királynak tünő munka már gyomor forgató.


Jah szóval nem a kérdező személye a lényeg, csak érdekes hogy győzködi magát valaki aztán belevág, és bár igazából sejti valószínűleg hogy egy fos, és igazából kedve sincs hozzá, meg ha igazából szeretné úgyse filózna ennyit, persze nem lehet mindig tudni előre hogy jó lesz a munka, dolog akármi.


Bááár azért itt talán kivételt tennék, de ugyanakkor pont ezaz, hogy belemennek ilyenekbe emberek, mert bemagyarázza magának hogy ááh tök király lesz meg minden, igazából valószínűleg nem is racionálisan gondolkodik és bámm, aztán már valszeg az első nap rájön hogy szar (ez amúgy saját tapasztalat) csak még "szenved" 2 hónapot becsületből vagy akármiből, hát nehogy már rögtön feladja..


Szívás,, de nyugi kérdező ha olvasnád, nem konkrétan a te döntésed a hiba, amúgy meg mondtam is hogy saját tapasztalat. Én is vállaltam már el szar melót, jó hát nem szex munkát, köze se volt hozzá, de azt hittem füü ez de szuper mega király lesz, aztán örültem hogy a második nap nem sírtam el magam, mert az ciki lett volna.


Persze aztán én tényleg leszartam a társadalmat, ha kirúgnak kirúgnak ha nem nem, ha sírok hát ez van, ha kiröhögnek na hülye, azt hitte tudja majd csinálni azt pofára eset, hát na bumm, urvára leszarom mi a aszt gondolnak.


Ja szóval ha ez megnyugtat, valószínűleg ezzel nem vagy egyedül, bár maga a munka tényleg kicsit meredek volt, ez tényleg inkább hülye semmire se jó pitsáknak való.


Ha valamiért ide jutsz, az gáz,, de mondjuk csak kell hogy legyen valami más alternatíva, már csak azért is mert őszintén szólva az említett keresett, háát elég... m gáz. 100k 2 hónap / 50ezer/hó.... aha.. ezért tényleg megéri pucérkodni a neten, és gondolom nem olyasmi miatt ennyi, hogy sok ment el a "kellékekre" mert hogy az itt gyakorlatilag nincs.


Aztán persze franc tudja, ez majd magától lezajlik, lehet idővel te is.... téged is full tényleg nem fog érdekelni a társadalom, nem úgy mint most, és végül is úgy látod elvállalsz valami másik gagyi munkát, aztán azt is megbánod és így tovább..persze ez elkerülendő. Éljen a gyenge akarat,, ja csak mert sokszor ilyesmi van a háttérben hogy nincs munka. A felelősség teljes munkákhoz sajnos "dolgozni" is kell :S :(

2014. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!