Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt tényleg én vagyok a gyökér?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 1 éve ismerem kb, mikor megismertem egy eléggé szép lány volt, kedves is, és volt pasija.

Nyáron egyre jobba lettem vele, ő dobta a fiúját (utólag kiderült, hogy miattam), de én nem akarok tőle semmit.

Alapvetően nem tudok rá úgy nézni, mint egy nőre, és meg is hízott elég durván, amitől pedig kifejezetten undorodok, mivel sportoló vagyok.

A dolog odáig jutott, hogy az összes barátja és ismerőse szerint én vagyok a gyökér, aki kihasználta, pedig én soha semmilyen jelét nem adtam annak, hogy több lenne, mint barát.

Tegnap munkaügyben találkoztunk, eléggé feszült volt a hangulat be-be szólogatott, a végén pedig odajött kérdezgetni, hogy hogy vagyok, stb, de én flegmán leráztam... Nem akartam hamis reményeket kelteni benne...

Illetve én mást szeretek.

Tényleg az én hibám lenne, hogy ide jutottunk? És bunkó vagyok, amiért nem akarok egy bálnával járni?


2011. febr. 20. 12:16
 1/8 anonim válasza:
Sztem egyáltalán nem vagy gyökér, se bunkó azért mert nem akarsz vele járni. Ő meg csak azért viselkedik így, mert nem akarja elfogadni h te nem szereted. Ennyi az egész.
2011. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te hibád.... :D Teljesen igazad van :D
2011. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stojkovic ***** válasza:
Ő volt a hülye....persze így utólag nem kellett volna beszélgetned vele (vagy egyértelműen meg kellett volna mondani neki, hogy nem akarsz semmit).
2011. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő volt a hülye persze,na meg túl nagy önbizalommal rendelkezik.Nehogy hibáztasd magad!
2011. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás, de azért nem kellene szegényről úgy beszélned,hogy bálna. Na ez már gyökérség.
2011. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég, ha egyszer őszinte és kulturált vagy. Sajnálom, de semmit sem érzek irántad, sohasem voltál több mint barát, és nem tudok róla, hogy hitegettelek volna.
2011. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De tényleg bálna...

És megmondtam neki és a barátnőinek is párszor...

2011. febr. 20. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
na hát akkor meg egy tuskó vagy!
2011. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!