Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én is rakjak ki kihívó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én is rakjak ki kihívó képeket magamról és én is cserélgessem 2 hetente a partnereimet, hogy a "menők" táborát erősítsem?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt veszem észre, hogy az számít menőnek, ha valakinek 300 vagy több ismerőse van, minimum 15-en lájkolják a képeit és kiírásait facebook-on vagy ha 150-en köszöntik fel névnapján vagy szülinapján. Aki nem ezt teszi, az marad a szürke kisegér?
2011. okt. 20. 20:52
 1/10 You got OWNED! ***** válasza:
76%
Nekem 65 barátom van fészbúkon és konkrétan leszarom. Sajnos manapság ez a divat. De ettől még lehetsz menő. Legyél a suli drog ellátója vagy stb.
2011. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizony, az a menő, az inteligenciahiányos divatmajmok, droidok, pávák, és agymosott zombik táborában. De hát sajnos ők vannak többen! :D Ne válj ilyenné... (16/F)
2011. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem majdhogynem 500 ismerősöm van(mindenkit ismerek), a képeimet minimum 30-an kedvelték.. Csak 't', mert mindet kitöröltem.. Ráuntam a cyber-sikerre! Nincs rá szükségem! Nem a látszat a lényeg.. Az életben kell bizonyítani! A nagybetűs ÉLET-ben! Hidd el! Te így is vagy Valaki, és igen is számítasz azoknak, akik számodra is fontosak, ha nincsenek polgárpukkasztó,megbotránkoztató képeid, ha az értelmiségek nem könyvelnek el rögtön ribancnak,értéktelennek. Légy aki VAGY! Be yourself! :DD
2011. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem akarok kötekedni, de ki nem szarja le a kiba*szott facebookot? szerinted a Csányi és a Demján Sándor facebookozik? persze nem kell mindenáron különcködni, de azért mindennek van határa. ha divat lesz a melegség akkor a divatmajmok majd egymással kézenfogva fognak sétálni lila cicanadrágban otthon meg telipumpálják egymást... én meg akkor is szarni fogok rá, mint most a facebookra!
2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hülye vagy már...

XD...

Mért hiszed ezt?

Amúgy majd figyeld meg túl fogsz nőni ezeken az embereken és akkor kineveted az egészet.

Neked életed lesz nekik meg nem.. Figyeld meg. Én is azt hittem menőnek lenni milyen jó is lehet.. Á... csak szemfényvesztés valójában. Ezen ne idegeld magad.

Az meg hogy 2 hetente másik partner van meg külön jó dolog lehet. Egy idő után már nem marad olyan aki ne lett volna vele vagy ne tudná milyen és csak az alja marad. én pl ha látok egy menő csajt max arra gondolok hogy jól megdugnám egyszer és ennyi. Hol állnék én le vele 100 után?! Amúgy sok ilyen csajt ismerek. Pár év alatt kiég és mélyre süllyed mind. Több ismerősöm is van aki nagyon jól néz ki és egy kövér csúnya züllött börtöntöltelékkel él. És jól lehúzzák egymást.

2011. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Cyber siker az komoly...

XD

Én itt pl ezen az oldalon top első vagyok.

És mi hasznom van belőle?? Semmi a világon nem is törekedtem hogy az legyek csak ráérek. Időm mint a tenger.

Valoságban meg egy antiszociális negatívhumorú átlagos fazon vagyok. Ösz barátnőm akit annak mondhatok kb 1 kezemen megtudom számolni. De Face meg My vipen nagyon menő vagyok van 3 jól sikerült fotóm :D Életbe meg kinevetnél.. Na de menő vagyok!!! XD

2011. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki magasról sz@rik rá, hogy mit csinálsz, de ahogy érzed...
2011. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja ez a menő a tömeges divatmajmok meg amiket mondtak között. Józan ész azt mondaná hogy ne csináld, de ha téged ez vonz akkor úgysincs sincs mit tenni. Ha túl tudod magad tenni rajta az király. Ha meg nem,, csatlakozz!
2011. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vonz, sőt! Csak már kicsit sok, ami ott megy. Én például 1 éve nem is tudtam, hogy mi ez az oldal és komplett idiótának néztek emiatt. Ezért regisztráltam én is, de egyszerűen érthetetlen számomra, hogy valakinek ez bejön... és mégis. Most pedig rádöbbentem, hogy aki nem sodródik az árral, az talán egy senki marad.

De talán csak az "ár" szemében lesz egy senki. Legalább is remélem.

Egyébként, már nem vagyok kamasz, 19 éves lány vagyok.

2011. okt. 20. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
FRÁSZBOOK
2011. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!