Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Zavar-e titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar-e titeket, ha a pasitoknak van egy pici cicije?

Figyelt kérdés
Nem látványos férficsöcsről van szó, csak arról, hogy nem lapos a mellkasom, egy kicsit domborodik mindkét mellem, de nem túlságosan, csak olyan kis huncutul (ahogy a barátnőm mondta). Van-e olyan lány, akinek tetszik, ha a pasijának van egy pici cicije, vagy a többség a totál lapos síkságot szereti?
2009. máj. 3. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindegy, hogy cicije van,vagy pocakja,vagy ó lába,ha kedves,aranyos megértő,segítő,szeret és szeretem???
2009. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem te ilyen fajta vagy. Nem lehet mindenkinek lapos. Az én barátomnak is van egy pici cicije ami kidudorodik, de közben szép formásak az izmai... Amúgy nekem egyáltalán nem zavaró tényező.. Ha perverz lennék akkor azt mondanám, hogy legalább lehet szopogatni :D
2009. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
61%
Nekem még tetszik is.
2009. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a kis hegyes hájas csöcsök nem tetszenek..vizsont ha tényleg csak dudorodik kicsit,az férfias,izmos. De mondjuk még egy kis hájat is szivesebben nyalogatok mint egy full lapos kisfiú mellkast:-) Nem döntő tényzeő nálam
2009. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
33%
Engem zavar!!Nekem ez a rémem!!Persze ha olyan, hogy már polóban is látszik!!
2009. máj. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
engem ez is érdekelne:D
2011. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha kemény, és nem az a tipikus hájas "férficsöcs", akkor még szexi is. :)
2011. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a pasicickó, akkor sem, ha pici.
2011. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ameddig hordja rendesen a melltartót addig nem
2011. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 heloka ***** válasza:
63%

ha van barátnőd, akkor miért érdekel más lányok véleménye?

még ha ilyen keserves "nem volt még barátnőm, mi a baj velem?"- témában írtál volna akkor megértem, de van barátnőd, valószínűleg úgy szeret ahogy vagy, örülj neki!! :)

17 l

2011. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!