Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lányok, zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lányok, zavar titeket ha érzitek hogy a pasitoknak cövekel?

Figyelt kérdés
Amikor a pasitok ölében ültök, és érzitek hogy cövekel neki, az zavar titeket?
2011. júl. 10. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért zavarná őket?Legalább tudják h a pasijuk vonzódik hozzájuk és fel tudják izgatni :P
2011. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szebben már ki sem fejezhetted volna magad...
2011. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom XD
2011. júl. 10. 12:50
 4/7 anonim válasza:
Hát ha még nem voltatok együtt úgy akkor .. biztos meg van lepődve de sztem csak mosolyog rajta...ha meg már együtt akkor ez meg már télleg nem lehet neki probléma sőt ...:):)
2011. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

még nem, de ahogy ismerem elég nyitott lenne rá :D

am másik barátnőmnél volt így ő tényleg csak mosolygott

2011. júl. 10. 15:05
 6/7 anonim válasza:

Ja, én is szoktam cövekelni. Amúgy azt tudtad, hogy egész Velence cövekeken van? Tréfát félretéve!

Ha legközelebb az ölében ülsz és "cövekel" akkor guggolj elé és vedd a szádba a "cövekét"!

Ha megcsináltad írd meg mi történt utána!

:)

2012. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem!!!!
2013. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!