Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az h. kiszívni a nyakát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az h. kiszívni a nyakát?

Figyelt kérdés
annyszor hallottam de nem tudom mi az.
2011. okt. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valakinek annyira pusziljàk a nyakàt, szinte szivja, hogy pirosas, kékes folt keletkezik rajta. Na ez az amit én nem szeretek.
2011. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ezt énis mindig megakartam tudni :) mostmmár énis tudom^^
2011. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
13-14 évesek ezzel szórakoznak
2011. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mus musculus ***** válasza:
Mikor finoman ráharapnak és szívják. Hogy mi értelme van, azt én se tudom (nem értem, mit lehet ebben élvezni), de tényleg nagy divatja van valamiért.
2011. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják, az amikor finoman, kevésbé finoman csókolják, esetleg harapják és szívják a nyakat, vállat, amitől egy véraláfutás, piros folt keletkezik rajta.

Tiniknél tényleg divatos, mert azt jelenti, hogy van olyan marha, akinek volt rájuk gusztusa.


Én huszonéves nő vagyok, és elmondom, azért jó, mert vannak olyan emberi lények, akiknek erogén zóna a fülük, nyakuk, válluk környéke. Ez mindent megmagyaráz ugye?:) Persze nem mindenki ilyen.

Szóval felnőttek is csinálják, csak nem mutogatják feltétlen .(garbó, sál, stb :)

2011. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hehe :D én egyszer szívtam ki a barátnőm nyakát kaptam is érte a pofámra késöbb (meg is érdemeltem) De nekem barátnöm harapdálni szokta a nyakamat és én annyira élvezem h nem igaz. Lehet, hogy ilyen mazochista bensőm van XD De rohadtul szeretem :D
2011. okt. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de főként azért csinálják általában hogy megjelöljék a társukat hogy már foglalt mert ha látsz valakin egy ilyen foltot tudod hogy valaki kiszívta azaz a párja szóval ezzel néha jelezni is szokták hogy foglalt de nekem egyszer a nővéremnek szívták ki és ő eltakarta vagy ilyen bőr sminket tett rá és alig lehetett látni. :D
2012. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!