Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiszívni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kiszívni a barátom nyakát?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ilyennel zaklatlak titetket..de már többször probáltam és nincs nyoma..a nyakán..
2011. márc. 21. 16:03
1 2
 1/12 Tinker Bell ***** válasza:

Miért akarod kiszívni a nyakát? Máshogy is fel lehet tüzelni egy férfit! Tudod te milyen égő foltos nyakkal emberek közé menni? Mindenki azzal fogja piszkálni!


Benne van a kifejezésben hogy kell csinálni!

2011. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
orrodon vedd a levegőt, ne állj meg, próbáldminél erősebben stb... de magától értetődő
2011. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Imádom ezt az oldalt!!!! :DD
2011. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerezz be egy piócát és amikor sötét van vedd elő és csináld úgy mitnha te szívnád
2011. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ne tedd, bőrrákot is lehet tőle kapni és nem is szép, inkább undorító. régen én is csináltam párszor, de aztán visszaadta és elég szar volt a suliban...

egyébként ha tudni akarod: kinyitod a szád, rácuppantod a nyakára és szívod (mint a szívószállal a málnád, csak most nem egy kis résen keresztül, hanem az egész száddal). minél tovább és erősebben szívod, annál jobban fáj neki. gyönyörű lesz utána a nyaka...:/

2011. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

erre a nyakszívásra azt mondta egyszer apu, de tök igaza van amúgy:D:D nem tudom visszaidézni, de a lényege az volt, hogy. Mint disznóvágáskor amikor kiáll az ember a kapuba kolbászt enni, hogy dicsekedjen, hogy ők disznót vágtak és van kaja dögivel....

A nyakszívásnak meg az a lényege, hogy dicsekedjetek, hogy ejjj de jól megtöcsköltek :D fujj


én is imádom ezt az oldalt:D:D

2011. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16:16 úristen még le is írja a "receptet" :D:D:D:D:D:D:D
2011. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kezed egyik részén. Ott hamar elmúlik. De meglátod, milyen GYÖNYÖRŰ. :|
2011. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néha azt gondolom, hogy uncsi már ez az oldal. És láss csodát, olyankor akadok bele egy újabb gyöngyszembe:D
2011. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
porszívó a csövet a nyakához nyomod és elintézi a dolgot:D:D
2011. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!